| BeautifulAngelOana a întrebat:

Buna,TPU! Intrebare pentru baieti! Ce inseamna daca:luati in brate o fata,ii spuneti "iubire",ii singura fata cu care vorbiti frumos,vreti sa stati cu ea in banca,o dati exemplu,ii luati apararea, dar mai imbratisati si alte fete (acesta fiind singurul lucru pe care il faceti cu alte fete )! Vreau raspunsuri serioase! Multumesc! :* happy

33 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

E un smecheras de 2 lei.asa face cu toate

| BeautifulAngelOana explică (pentru Alexandru0007):

Tu nu ai citit tot ce am scris? Am scris ca doar le imbratiseaza nu face altceva! Mersi de raspuns

| Alexandru0007 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Am citit, da.raspunsul e in consecinta.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca o hartuieste si poate fii acuzat de hartuire, putand sa faca plangere la Politie sau la Directorul scolii, daca asta se intampla la scoala.
asta nu-i placut cand sare pe fata si o poseda cu forta, asta este hartuire!

| neutrino a răspuns:

Toate acestea arata ca esti un tanar aproape normal si sanatos.

| BeautifulAngelOana explică (pentru neutrino):

Da de ce ii taran? Te rog, daca vrei sa ma ajuti bine, daca nu si asa ii bine! Nu am pus intrebarea aceasta ca sa igniti! Mersi oricum de raspuns...

| neutrino a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Te rog nu-mi atribui ceea ce nu am spus. Repet: un astfel de baiat este aproape normal si foarte sanatos. Oricarui tanar normal si sanatos ii plac fetele si, dintre toate acestea, este normal sa-i placa una mai mult.

| BeautifulAngelOana explică (pentru neutrino):

Da daca un baiat place o fata nu e taran.

| neutrino a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Nu stiu cine a afirmat aceasta prostie.

| BeautifulAngelOana explică (pentru neutrino):

Ai zis ca e un taran aproape normal si sanatos.da in fine ca deja ne lungim

| neutrino a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Vezi te rog, din nou, primul meu raspuns. Am spus tanar, nu taran.

| Azµre a răspuns:

Se joacă cu tine, tipic băieților.

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai ori te place ori vrea sa te ***@... :d

| Smile3 a răspuns:

Nu te place! Isi bate joc de tine, are doar o mica atractie(probabil pentru ca esti cea mai draguta din clasa!).Dar crede-ma ca nu are nici un gand serios cu tine!(parerea mea!)...Baftahappy

| SageKid a răspuns:

Eu sincer cred ca te place

| OtipaOarecare a răspuns:

Buna,draga,sunt fata dar nu ma pot abtine sa nu iti raspund:te place! Pe bune acum fiecare baiat face curte cand place o fata, dar mai sunt si draguti timizi(imi plachee hee ) care nu prea fac acest lucru.Desi sigur si tu stii raspunsul, cred ca ar trebui sa il intrebi de ce face asta si sigur iti va raspunde, sau pur si simplu il intrebi:"TU MA PLACI?" Dar in caz de orice fa primul lucrubig grin

Mult noroc:*

| BeautifulAngelOana explică (pentru OtipaOarecare):

Pai ma pune sa ii fac testul viitorului si acolo trebuie sa zica 3 nume de fete si tot timpu pune numele meu! Si ma intreaba tot felul de prostiioare : Esti de acord sa ne casatorim?

| OtipaOarecare a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

laughing Ce dragut! Se vede de la o posta ca te place, vorbeste cu el atuncihappy Sigur va fi bine

| BeautifulAngelOana explică (pentru OtipaOarecare):

Da foarte dragut sa auda toata clasa ce imi spune el!

| OtipaOarecare a răspuns:

Daca te deranjeza spune-i si gata! Nu inteleg ce e atat de greu... Daca nu, ti-am spus:Vorbeste cu el despre astahappy

Si P.S. Smile3: Nu toti baietii care se comporta astfel isi bat joc de fete,
sunt si dragutihee hee

| BeautifulAngelOana explică (pentru OtipaOarecare):

Nu ma deranjeaza, numa ca mi rusine, suntem 29 in clasa si sa se uite 27 de colegi sa se uite la tine, ma apuca rusinea! Sa vezi cand ma supar pe el cum face! Chiar ieri m-am suparat pe el si saracu mai avea putin si incepea sa planga!

| Smile3 a răspuns (pentru OtipaOarecare):

Majoritatea.

| OtipaOarecare a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

laughing Aceasta este alegerea ta.Intr-adevar poate fi un smecher, pentru ca si eu cunosc unul care vad ca are aceleasi caracteristicibig grin Dar tu il cunosti mai bine, tu stii ce trebuie sa faci si cum sa il tratezi, e colegul tau. Celalalt de care ti-am pomenit se comporta ca acesta cu mine, pana la urma s-a combinat cu alta fata si mie tot imi spunea prin sms ca ma iubeste si sincer ma facea sa rad si mereu l-am refuzat.Pe de alta parte un alt baiat se comporta cam asa cu mine, cum face si acesta, dar cand am intrat intr-o relatie cu el a devenit asa de dragut si generos cu mine, niciodata nu m-a facut si nu ma face sa sufar:X:X:X. Acum depinde de tine:* Bafta

| BeautifulAngelOana explică (pentru OtipaOarecare):

Esti de treaba din cate observ

| OtipaOarecare a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Ms,rosesclaughing Si tu

| BeautifulAngelOana explică (pentru OtipaOarecare):

Eee lasa! Mersi! Esti singura care mi-a dat raspunsuri pe care sa le si inteleg si obtimiste nu ca celelalte

| OtipaOarecare a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Mi-a facut placere, oricum sper ca totul sa fie bine! Fa ce iti spune tie inima, nu ce spun eu, ceilalti sau oricine altcinevahappy Mult noroc in continuare:* Bye

| BeautifulAngelOana explică (pentru OtipaOarecare):

Multumesc! :* Bye

| RCristofor a răspuns:

Ii place de tine, doar ca odata ce nu este cu tine, si tu nu arati ca iti doresti sa fi cu el, incearca si la altele.