| MariaRawr a întrebat:

Intrebare pentru baietiiii! Cum ii aratati unei fete ca o placeti? O ignorati, sau numai cu ea vorbiti? Ce faceti ca ea sa isi dea seama, sau preferati sa ii spuneti in fata? Vreti sa faca ea primul pas sau voi?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cum s-o ignor?

Prin fapte și gesturi tandre ar trebui să-și da seama.

Mi-e indiferent cine face pasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno, nu-s baiat dar iti zic cum as prefera eu sa se poarte. Sa vorbeasca cu mine non-stop, sa ma bage in seama, sa ma caute, sa ma faca sa rad incat sa-mi doresc prezenta lui non-stop. Asta cu ignoratu tine doar daca au fost sentimente inainte si dintr-o data tai toata atentia.

| alexhandsport a răspuns:

Noi facem primul pas, vorbesc cu ea

| marian1199 a răspuns:

Intrebari din astea am tot vazut, ba chiar si raspunsuri dar unii zic intr-un fel altii in alt fel....depinde de multe lucruri, niciodata nu este la fel. Daca ea te place si o ignori s-ar putea sa se simta prost, sa sufere si in timp poate nu te mai place, dar poate sa o faca sa te bage ea in seama deci sunt multe posibilitati, daca ii zici in fata poate sa iti dea cu flit sau poate sa te sarute in urmatoare secunda daca ea te place.....deja ma doare capul numai cand ma gandesc cate posibilitati sunt big grin