| Emiily a întrebat:

Baiiietttiii! Puteti sa imi spuneti ce vorbiti mai mereu cu baieti sa cu gasca (despre fete) ce faceti cand vedeti o fata destul de draguta la ce va ganditi in acel moment si vreti sa ii atrageti atentia. In majoritatea timpului ce faceti. vreau raspunsuri serioase. voturi si la cea mai buna funda

Răspuns Câştigător
| dragonul96 a răspuns:

In gasca vb despre voi fetele. ne gandim la voi si cum sa va cucerim si cum sa va protejam. daca vedem o fata frumoasa mergem si socializam cu ea si o invitam in oras. cine stie ce iasa

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat