| qLiveYourLife a întrebat:

De ce unora dintre voi va place sa dati raspunsuri la misto? vad peste tot intrebari serioase si unii dintre voi nu faceti decat sa dati un raspuns scurt, nefolositor, in care luati la misto acea persoana si problema pe care o are oh go on nu zic din experienta mea, dar am vazut de foarte multe ori straight face
daca vreti si exemple spuneti-mi ca va dau, am destule straight face
dar un lucru nu pot intelege : Daca TPU e un site pe care sa ajuti oamenii, de ce sa dai raspunsuri fara folos? oh go on
Ei iau la misto intrebarea si acea persoana dar nu se uita la ei cat de jalnici sunt, ca nici sa dea un sfat nu sunt in stare, sunt in stare sa judece, doar atat! straight face
Multi dintre voi poate n-o sa dati vreun raspuns si o sa luati la misto intrebarea!
ar fi bun un mail catre comunitatea TPU in care sa poata fi raportate astfel de raspunsuriwinking.
Ce parere aveti despre astfel de persoane?

7 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Am vazut si eu astfel de cazuri.oh go on n-ai ce sa le faci, nu stiu sigur dar parca se numeau trolleri thinking
Nici eu n-o sa pot intelege luarea problemelor serioase la misto...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci inainte sa pui intrebarea asta trebuia sa intrebi ce parere avem de intrebari. Peste 60% din intrebari sunt atat de stupide incat nu poti da un raspuns serios si aici amintesc numai sutele de intrebari de genul:

"Ce marime trebuie sa aiba penisul la 12-13-14.-18 ani?"
sau
"Am penisul de 18 cm. E bine?"
sau
"M am tuns ieri, cum fac sa am parul lung azi"
sau
"Daca ma uit la ceas la ora 12 si un minut ma paraseste?"
si lista poate continua lejer.Nici nu mai zic de cei care vor teme mura in gura pe TPU.
Astia care pun intrebari astea fac site ul de cacao.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uitasem intrebarea cheie.
"Ce sa mananc sa imi cresca sanii peste noapte?"

| eusicumine_4355 a răspuns (pentru suntserios):

Am ras la intrebarea cheie de m-am prapadit big grin

| eusicumine_4355 a răspuns:

Intrebari ca:
"Daca imi tund parul duminica nu imi mai creste?"
sau
"Este pacat daca am facut sex cu un caine?"
sau
"Am mancat 2 portocale un kinder nu mai stiu cum si am baut un 3in1 recomandati-mi o dieta pentru ca vreau sa slabesc"
sau
"E adevarat ca in Carrefour le dau de mancare la sobolani sa nu se urce pe rafturi?"
"daca fac sport acasa incetez sa ma dezvolt?"
Si lista continua...

| MsGringer a răspuns (pentru eusicumine_4355):

Heeeeeeiii intrebarea cu portocalele era a mea geniule! Si am pus-o la misto sa vad cum reactionati.Pentru ca e evident ca acest site este la misto..acum sa fim seriosi.Si daca tot e la misto, de ce sa nu punem si noi intrebari stupide sa ne amuzam de raspunsurile si mai stupidewinking

| eusicumine_4355 a răspuns (pentru MsGringer):

Sigur...a fost clar de la inceput, nu era urma de indoiala, eu stiam de la bun inceput, ca's un GENIU.Multumesc frumos pentru compliment happy.O zii buna