| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Baieti,voi ce preferati mai mult? blondele,brunetele sau satenele? cu pistrui sau fara pistrui? cu ochi verzi,albastri,negri sau caprui? tot aud peste tot ca blondele cu ochii albastrii sunt cele mai preferate, dar as vrea sa aud si parerea voastra.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Blondele indiferent de culoarea ochiilor imi plac

NOname
| NOname a răspuns:

Cu pistrui. love struck

| rapp2020 a răspuns:

Bruneta,,fara pistrui, albastri.cam asta ar fi fata perfecta la mine:X

| CreaţaWsz a răspuns:

Nu-i adevarat. Cu toti baietii cu care vorbesc imi spun ca le plac brunetele cu ochii verzi. laughing

| GYGYLATINO a răspuns:

Ai uitat de cele roscate ))) mie toate imi plac fiindca nu conteaza parul fetelor