| D4N13L a întrebat:

Intrebare pentru fete happy
Ce va atrage?
Ce va place?
Cum v'ar placea sa fie un "Baiat Perfect "
P. S. intrebare pentru fete cu varste cuprinse intre 14-20 happy
Intreb asta pentru ca ma simt cam singur in momentu de fata sincer... si mno neavand nicio prietena fata inainte nu stiu cum sa ma comport adica ar trebui sa fiu respectuos gentil firav calm. Nu stiu eu in general sunt mai emotional asa mai sentimentalist nu stiu dc... dar mno rasp plz big grin

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

E foarte bine ca esti sentimenatalist. Fetelor le place astahappy.
Baiatul perfect: dragut, atent, tandru, dragastos, sincer, istet, sa stie vorbi frumos si sa ma iubeasca happy

8 răspunsuri:
| Carly22 a răspuns:

Baiatul perfect ar fi băiatul care m-ar lua în brațe când sunt supărată, care nu ar fi gelos gen Nu te las în clubul x pentru că vin și băieți.Care nu s-ar uita după alte fete, care nu m-ar face geloasă,care m-ar întreba dacă sunt supărată sau ce am,care nu ar înjura,care m-ar proteja când am nevoie.Și ca o mică chestie. eu una cred că tuturor fetelor le-ar plăcea ca un băiat să le spună te iubesc când simte, nu după o zi cum fac toți cocalarii.Și am vazut. într-un film că un băiat i-a dat fetei o brățară când i-a spus pentru prima oară te iubesc ca ea să-și amintească de el. Dacă un băiat mi-ar face mie așa, aș fi complet uluită.

| Frumushica96 a răspuns:

Blond cu ochii albastri si sa aiba patratele love struck kiss

| D4N13L explică:

E oficial laughing n'o sa am niciodata o prietena :o!

| Diana_6668 a răspuns:

Baiatul perfect. Sa aiba patratele,o frizura super smechera, popular, sa se uite toate fetele dupa el, FIDEL si INDRAGOSTIT CU ADEVARAT!

| IloveDamon a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti! Nu cred ca daca te-ai preface ca esti altcineva ar fi frumos pentru fata pe care ai vrea s-o agati. Trebuie doar sa te porti frumos cu ea, sa-i arati ca sti cum sa ai grija de o fatahappy

| Loredanath a răspuns:

Pei eu sunt fata si,sincer perfect nu mai poti numi in ziua de azi trebuie sa aiba un defect. dar sa iti rasp la intrebare/ pentru mine baiatul "perfect" este unu linistit,, nu gen... " baieti de cartier" mi-se pare o prostie asta pana cand o sa fi in gasti, si etc, in fine. deci cam atat iti pot spune, sunt mai multe dar nu le pot enumera pe toatehappy si am 16 anihappy

| Gymy a răspuns:

"Baiatul perfect'' pentru mine

Nu prea ma intereseaza foarte mult cum arata, cum mai aud pe unele fete sa aiba patratele, sa fie chipes etc. tin mai mult cont de fel lui, sa fie istet, de treaba, dragut, sensibil, fidel, sa ne intelegem bine, sa stie sa ma faca sa simt in prejma lui ceva deosebit (cum se zice fluturasi in stomaclaughing), sa nu vorbeasca urat, sa nu fumeze, sa nu se drogheze, sa nu aibe apucaturi rele

| MeanGirl_2649 a răspuns:

Okay eu consider ca baiatul perfect este iubitul meu.Sa iti spun si de ce. El este persoana care mi-a lipsit in tot acest timp. El este saten cu ochi albastrii, este frumos dar recunosc ca nu m-am indragostit pentru modul in care arata si recunosc ca arata chiar okay dar m-am indragostit pentru inteligenta sensibilitatea si comportamentu lui. Suntem impreuna de 5 luni. Nu este genul de baiat cu tupeu care sa vina sa ma sarute non stop si sa imi zica in fiecare minut ca ma iubeste, fiindca este timid dar nici nu este nevoie deoarece eu simt deja acest lucru. Daca nu ii convine ceva sau zic eu un lucru care sa il supere prefera sa taca, sa nu ma simt eu prost. El este perfect il iubesc si as dori ca toata viata sa il am alaturilove struck!