| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grin Ce vreti de la o fata? adica..cum v'ar placea sa fie avand in vedere cate pitipoance si panarame sunt peste tot? Sa fie machiate...imbracate la moda..fitoase... big grin raspundeti sincer va rog big grin

3 răspunsuri:
| 5a a răspuns:

Harnica, sa stie sa faca de mancare, sa fie serioasa in sensul de maturizare.

Primul lucru la care ma uit la o fata sunt dintii! Deci conteaza si foarte mult igiena, sa fie curata.
Am o colega de munca ( poloneza ) are 37 de ani mama a 2 copii si daca ma crezi este foarte jegoasa si nespalata, mi-e si greata.
A si mai era un lucru am uitat sa-l adaug, sa nu fie cicalitoare, faza este ca majoritatea femeilor vorbesc mult ceea ce ma dispera lucrul asta.

Sper ca te-am lamurit cat de cat in privinta mea la femei!

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru 5a):

Multumesc happy

| 5a a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Nu ai pentru ce este doar o parere big grin ori cum indiferent ca esti barbat sau femeie conteaza foarte mult igiena in rest le invatam pe parcursul vietii, vin toate de la sine!