| Simona1204 a întrebat:

Buna TPU :*
Intrebarea ea este:
Ce semne credeti ca da un baiat cand te place?
Dau Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Cirus a răspuns:

Dupa felul in care iti acorda atentie, dupa comportamentul lui atunci cand e in preajma ta. felul in care iti vorbeste, in comparatie cu alte persoane. De ex cand e suparat sau se cearta... si nu prea baga lumea in seama, daca apari tu si incepe sa arate k i'a trecut, inseamna ca pentru el eti ca un " mic medicament ". sau daca cineva ii spune nu fa asta... si nu asculta, dar daca ii spui tu sau il rogi ceva, si accepta cu un zambet bonus. acelasi lucru poate insemna. asta doar in cazul in care altor fete nu le face la fel. dar in mare parte, iti dai seama dupa felul cum se poarta cu tine, daca ai curaj si il placi ii poti spune asta, si sa ii aduci vorba daca si el te place succes.

6 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Iţi va da avarii. Aşa că ai grijă! laughing)

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Pai Daca el sta mai mult timp langa tine, daca iti raspunde increzator la intrebarile data de tine, daca se uita frumos in ochii tai... si altele eu ti-am dat cateva exemple... Funda!

| macs3k a răspuns:

Daca iti cauta mereu prezenta, cauta sa aveti cat mai multe activitati impreuna, iti bate apropouri, iti face complimente si se vede in privirea lui daca simte ceva pentru tine sau daca e indiferent...

| RaZZyGabriel a răspuns:

Cand un baiat te place iti dai seama dupa felul in care se comporta cand e cu tine si dupa felul in care se comporta cand e cu tine si prieteniwinking..plus de asta daca te place va face tot posibilul sa fie cu tine si se va baga in discutii mai ''adanci'' iti vei da seama sigur ..si va incerca sa intoarca privirea cand te uiti la el laughing

| magiktiesto a răspuns:

Daca te priveste destul de mult,daca iti face complimente,se tine dupa tine,te cauta,conversati,se uita in ochii tai,te cicaleste, te saluta de fiecare data cand are ocazia, daca iti zimbeste, daca isi face griji, daca te asculta si este atent la ce spui tu etc.

| AlexSeven a răspuns:

Ochii,prima si prima data ochii. Dupa zambetul, cum si cand iti zambeste, felul in care se comporta cu tine... Daca se poarta diferit in preajma ta, sau daca se poarta diferit cu tine fata de restul...Si altele, te descurci tuwinking Mult noroc.