| Georgia1234567890 a întrebat:

Hello! Sunt foarte disperata :-)). Imi place de un baiat si mereu imi da si el semne ca m-ar placea...dar nu sunt sigura de asta. Ieri am pus pe facebook intrebarea asta : De ce ne place scoala? Si am pus mai multe variante, iar el a bifat-o pe asta: Pentru ca vad o fata speciala♥!. Voi ce credeti, sa fie vorba despre mine?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Probabil.

De ce nu-i spui ce simti pentru el? Chiar va aprecia asta.

Spune-i pana nu va fi prea tarziu.

Iti urez succes, o zi superba.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca da

| neutrino a răspuns:

Nu, este doar metoda lui de a agata o fata!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate da.Numai de la el poti sti raspunsul.pa,pa

| SimonaQs a răspuns:

Probabil ca da... daca iti da semne ca te place s-ar putea sa vorbeasca de tine oricum du-te si spune-i ce simti pentru el...va fi mai usor pentru amandoi

Bafraa si nu fi timida spune-i asta intre patru ochi...

Funda? :*

| Stelutza1990 a răspuns:

Este ca la pescuit, draga : iti arunca unu o momeala, si tu, gata : o mirosi si salivezi. iti si faci filme in cap: cum va fi viitorul tau alaturi de pescar.
parerea mea este ca vei fi mancata.

| Melancolică a răspuns:

Cred că te place, cel mai bine este să vorbeşti cu el face to face sau pe mess depinde cum vreţi şi întreabă-l dacă te consideră mai mult decât o prietenă. happy
Baftă!

| cocolinosef a răspuns:

Totul e posibil!

| doarMEmo a răspuns:

Nu iti poate raspunde decat el... oricum multa bafta cu el! big hug