| Sw33tDenySw33t a întrebat:

Intrebarea mea este : la ce varsta va-ti inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| annna a răspuns:

Cand esti pregatit/a pentru acest paswinking

8 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Am inceput-o la o varsta la care aveam habar sa scriu corect.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Am inceputo la 7 ani laughing)))

| valThina a răspuns:

Eu mi-am inceput-o pe la varsta de 17 ani si 4 luni happy m-am simtit pregatita si cu baiatul potrivit.happy

| uningermik a răspuns:

Buna! Eu am 17 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala ca nu am simtit nevoia si nici cu am intalnit baiatu potrivit...

| Mycutsa a răspuns:

Buna! La 17 ani.

| Xtzr a răspuns:

La varsta la care simti ca esti pregatita.

| bryan_5564 a răspuns:

O incepi cind doresti cind simti ca esti pregatit! poti incepe si la 2 ani!

| Emma_9057 a răspuns:

La varsta de 18 ani in sus mai devrreme sa nu o faci gandeste-te ca parinti vor reactiona: o sa te scoatem de pe numele nostru. deci la 18 ani inn sus