| anonim_4396 a întrebat:

De Paşte m-am combinat cu un baiat ( x ), dar ne-am despartit fiindca el tinea la alta. 2 zile nu m-a cautat deloc, dupa a venit la mine cu scuze, voia sa ne impacam. si eu am vrut, dar parca ma oprea ceva. Imi spunea ca si-a dat seama ca eu sunt fata la care el tine, prostii de-astea. chiar era suparat si l-am crezut, insa nu m-am impacat cu el ci m-am bagat cu un coleg (y) din echipa lui de fotbal ( imi placea de mult de y si chiar nu ma mai interesa de X, nicidecum nu voiam sa il fac gelos fiindca nu-mi mai pasa pe moment ) am vorbit cu y ceva timp, am realizat ca nu ne potrivim fiindca suntem carcatere diferite si am hotarat sa ramanem prieteni. In tot acest timp m-au intrebat foarte multi baieti daca vreau sa fiu cu ei, normal ca i-am refuzat, asta ar fi insemnat o a 3 a relatie cu unul dintre prietenii lor. Am vorbit cu X recent si mi-a spus cam asa " de cate ori veneam eu la tine si iti spuneam hai sa ne impacam si tu spuneai nu, acum ramai cu Y ".
X chiar tinea la mine, mi-au spus majoritatea prietenilor lui, acum nu mai vorbim fiindca este indiferent, insa ne mai intalnim uneori fiindca avem cativa prieteni comuni. Credeti ca am picat "curva" sa spun asa in fata lor?

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Din moment ce inainte el alerga dupa tine, acum este randul tau sa vezi cum este sa fii in locul si situatia lui.
Iar intrebarea ta, daca ai picat curva in fata lorlaughing. era cumva o intrebare retorica?happy

| DaW a răspuns:

Da normalhee hee iti zic eu, sunt baiat laughing si am experienta laughing in c*cturi din astea

| RalluOfr a răspuns:

Nu! Tu i-ai platit cu aceiasi moneda! Nu-ti fa griji, vine vara, o sa se intoarca la tine happy
Succes happy Fundita?

| IoanaMaria20000 a răspuns (pentru RalluOfr):

Vine vara, da eu una nu mai vreau relatii cu toate ca ar fi frumos sa ma impac cu el. dar nu cred ca se mai intoarce, pare foarte hotarat.

| boss79 a răspuns:

Nununu! nu tu ai picat ci el! daca el este asa prost atuci eu zic sa iti gasesti altul.

| IoanaMaria20000 a răspuns (pentru boss79):

Pai am gasit, dar tot cu el era mai bine.