| Bombonica_5811 a întrebat:

Hi! Miercuri m-am certat cu prietenul meu de la un nimic, si el s-a suparat si mi-a spus ca nu vrea sa mai auda de mine, sa nu il mai sun si sa nu ii mai dau nici un mesaj.Asa am facut nu l-am cautat de loc, si nici el pe mine.Vineri dupa masa am intrat putin pe mess si erea si el m-a intrebat ce fac si dupa 1 ora mi-a spus ca se duce pe afara daca vreau sa ma duc si eu, si i-am spus ca daca vrea el sa vin ma duc.Si ne-am vazut ne-am plimbat putin prin parca dar nu prea am vorbit ca el nu zicea nimic iar eu daca il intrebam ceva mai ales de noi 2 se enervastraight face am vorbit de alte subiecte dar nimic legat de noi.Intr-un final am plecat din parc si el parea ca se inveselise ma condus acasa m-a pupat si mi-a spus ca mai vorbim la telefon, intr-adevar am vorbit la telefon si vineri si sambata. Duminica m-am gandit sa il sun, pentru ca m-am gandit ca vrea sa ne impacam si d-aia m-a chemat vineri sa ne vedem. L-am sunat duminica(adica azi) si l-am intrebat ce face si daca vrea sa ne vedem, el mi-a spus ca nu vrea ca sambata a fost la tara si ca e obosit. a zis ca vine doar pana la mine sa imi aduca o agenda care o aveam la el si imi trebuia, si mi-a spus ca se gandeste pe drum daca ne vedem sau nu (adica sa iesim pe afara impreuna) cand a ajuns la mine mi-a dat agenda dar nu mi-a spus nici Buna! nici nimicstraight face erea foarte rece si l-am intrebat vrei sa ne vedem azi si mi-a spus ca nu ca el e obosit s-a urcat in masina si nici pa nu mi-a spusstraight face dupa 15 minute ma suna sa imi spuna ca el a ajuns acasa si m-am luat de el l-am intrebat de ce nu a vrut sa iasa cu mine afara si m-ai multe lucruri dar fara sa tip la el, si mi-a spus pai de ce sa iesim afara ce treaba am eu cu tine ca suntem doar amici straight face si ma enervat rau si i-am spus atunci sa nu am mai caute ca eu nu vreau sa raman nici o amica cu el, si el cica hai ca te sun eu mai incolo.Nu inteleg nimic adica zilele astea ma suna si imi spunea unde e si ce face fara sa il intreb si acum imi zice ca suntem amicistraight face am fost impreuna 3 ani straight face are 23 de ani la fel si 22 straight face Voi ce credeti ca se intampla cu el, de ce se comporta asa si nu mi-a spus de la inceput ca nu ne-am impacat si ca nu mai vrea nimic de la mine? Ms. fundita

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Txl iubitul tau nu e suparat pe tine incat sa nu te mai vada, eu cred ca el vrea sa te joace putin! de vreme ce te cauta, te suna tot te vrea insa eu asa cred ca el are o tactica, strategie ca vrea sa te puna la incercare! parerea mea ar fi ca trebuie ca prin vorbe sau prin atitudini sa ii dai de inteles ca tu vrei sa lamuresti relatia dintre voi adica ori sunteti impreuna si veti ramane ori eject! ca sa nu te mai joace in felul acesta! Mult succes

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca este gata. Si ca acum este in perioada aceea, cum scrie Eminescu in "La Steaua". Sorry, pune-i cruce si apoi "move on". straight face

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Scuza-ma ca zic asa despre prietenul tau dar e de-a dreptul nebun!
nu stie ce vreastraight face cum adica isi baga asa cand vrea el pl intr-o rel de 3 ani?! ca iesim ca nu iesim ca te pup ca nu te pup ca ma gandesc daca iesim. Eu cred ca i-ai permis prea multe pentru ca il iubesti si l-ai invatat prost. Baiatul trebuie pus la pct din timp happy!
Baftaaa:X!

| danielagoldica a răspuns:

Cred ca nu prea mai e sigur pe sentimentele pe care le are fata de tine.Nu e exclus sa fii intervenit si o alta persoana in relatie cu el.Lasa-l o perioda sa se hotarasca ce are de facut, dar in acest timp nu sta nici tu degeaba caci s-ar putea sa il astepti in zadar.

| shtephie a răspuns:

Mai in gluma mai in serios, faio tuwinking
Daca el nu te mai vrea, at nu-l mai cauta deloc!
Si poate se va intoarce cu coada intre picioarehee heesa-si ceara scuze, iar tu sa nu-i le accepti ca te-a facut sa suferi, te-a luat de fraiera!

| Deea a răspuns:

Wow laughing. eu cred ca nu ii mai place de tine daca nici nu te-a salutat cand ti-a dat agenda. Intreaba-l de ce si spune-mi si mie dupa aiawinking. Bafta! :*

| Maya. a răspuns:

E cam greu sa stim noi ce e cu el.straight face zici ca sunteti de 3 ani impreuna? si apoi a zis ca sunteti doar amici?laughing nu stiu, poate relatia voastra trece printr`o criza, sau poate... poate ii place alta fata si nu stie cum sa-ti spuna si ii se pare simplu sa spuna ca sunteti doar amici.straight face incearca sa vorbiti.il intrebi ce se petrece cu voi si gata. observ ca te lasi usor dominata de el si de`asta te suna si va intanliti cand vrea.fii si tu mai tarewinking

| eububu a răspuns:

Comporta-te si tu cum se comporta el si apoi va alerga dupa tine

| XenofX a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el mai deschis intreaba-l odata ceretiva scuze unul altuia
sau poate ca el are pe altcineva si de asta a si cautat motiv de despartire
dar eu cred ca el inca mai tine la tine deoarece a iesit 3 zile cu tine dupa ce v-ati certat happy
si daca ati fi doar amici sau daca el ar dori sa ramaneti doar amici nu cred ca te'ar mai suna
tongue
ee si oricum parca nu ar mai fii baieti pe lumea asta gasesti cati vrei oricum daca tii la el si el al tine sugur se va intoarce trebuie doar sa discutati si totul se va rezolva de la sine
iti doresc o zi buna
:X fundita
big grinsmug
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer.nu e sigur de sentimentele lui, sau ii place de o alta fata si nu stie cum sa-ti zica, dar daca el zice sa nu-l mai cauti si texte de astea tu chiar tii la el si il iubesti din tot sufletul. incearca macar sa-l tratezi cu indiferenta si apoi vezi daca te mai cauta, Am trecut si eu prin asta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A gasit alta proasta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul mai cicali pui ca nu faci decit sa-l indepartezi barbati vor ca macar in aparenta detin controlul daca incerci sai faci programu nu este de bun augur crede-ma eu sint barbat si stiu cum gideste flacaul asta barbati nu pot fi amici cu femeile o fac doar din interes cind stiu ca au o sansa sa faca parte din viata voastra mai bine zis isi asteapta rindul eu te-as sfatui sa te dai ranita suparata mai stiu eu iar motivul sa fie alt barbat vei vedea atunci daca are ceva pentru tine in inima lui le place sa fie protectori daca incerci tu sa faci jocurile lasate pagabusa nu va merge poate a simtit cal domini si vrea sa scape dar nu stie cum oricum fa asa cum ti-am zis oricum nu ai nimic de pierdut byeeee viorel