| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu când bea sau fumează parca uita ca exist, nici nu ma mai baga in seama(nu e vorba ca sta cu fete) doar ca pot sa stau plecată 3 ore ca nu își da seama. Este normal?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nici tu nu faci nimic ca sa iti simta prezenta.

| Adry05 a răspuns:

Depinde ce face laughing dacă-i cu prietenii atunci probabil că vrea doar să se bucure de compania lui și să fie acolo pe film, deci nu mi se pare nimic wow, e normal să aibă seara lui cu băieții când să stea doar cu ei

| Simpatic a răspuns:

Nu este normal, propun sa-l bagi in mama lui si sa-l lasi in pace.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca bautura este marea lui iubire, nu tu.
Totusi, daca esti plecata, ce importanta are ce face el in perioada asta?
Doar nu vrei sa stea ca un caine, la usa, sa te astepte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul lui din acele momente in care se pare ca intra in ''transa'' poate fi asemanat mai degraba cu cea a unei... legume. laughing

| Sofer a răspuns:

Probleme cu memoria? rolling on the floor) Isi aduce aminte cand te vede. xD

| sofisis a răspuns:

Pai daca se imbata sau drogheaza cred ca nu mai stie nici de el, d'apai de tine...

| ywar a răspuns:

Paraseste-l. Nu te mai lamenta ca nu iti place ca face si desface. Il parasesti, mergi la mai bine. Asta e o atitudine constructiva.

Răspuns utilizator avertizat