| scumpica09 a întrebat:

l-am intrebat daca ma place, a raspuns ca da! si dupa l-am intrebat daca ar vrea si ceva mai mult, a raspuns ca se mai gandeste...

este rau ca l-am intrebat astea, s-a simtit oarecum obligat sa-mi raspunda? "se mai gandeste" este de fapt nu sad?

intrebarea este pusa la o saptamana dupa ce am inceput sa iesim pe afara.Este vorba despre un baiat care-mi place foarte mult, noi iesind seara pe afara el ma tot lua in brate, si eu pe el si de mana, cand se uita la mine zambeste si eu la fel.De ex ieri mi-am facut o schimbare de look si aseara a abservatbig grin si tot aseara eram putin suparata si stateam mai retrasa iar el a observat. Azi a plecat in alta tara de unde se va intoarce peste 1 luna. credeti ca o sa vrea sa fie ceva cand se va intoarcestraight face?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pana se intoarce se va gandi la tine si la ce l-ai intrebat. A ramas omul nedumerit intrebandu-se: oare ce inseamna "a vrea mai mult?"

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Daca te place asa cum zici, va face el primul pas. Poate de asta nu a vrut sa fie cu tine acum, pentru ca a plecat. Era nasol ca prima luna de relatie sa fie la distanta, nu? sad Poate te trezesti cu niste flori frumoase si un "Te iubesc!" dupa ce vine.hee hee
Poate o sa te intrebe atunci daca vrei sa fi cu el!happy
Mult succes, si sa fi fericita! kiss

Funda?

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salll, după mine cred ca se va mai gândi la tine, si eu cred ca veți fii ceva când de va intoarce