| Anonym2013 a întrebat:

L-am intrebat daca ma place, a raspuns ca da! si dupa l-am intrebat daca ar vrea si ceva mai mult, a raspuns ca se mai gandeste...

este rau ca l-am intrebat astea, s-a simtit oarecum obligat sa-mi raspunda? "se mai gandeste" este de fapt nu?

intrebarea este pusa la o saptamana dupa ce am inceput sa iesim pe afara.Este vorba despre un baiat care-mi place foarte mult, noi iesind seara pe afara el ma tot lua in brate, si eu pe el si de mana, cand se uita la mine zambeste si eu la fel.in una din seri mi-a luat telefonul si se uita in el[ nu m-a lasat sa ma uit unde se uita] si mi-a zis ceva de genul ca daca nu ascund nimic dc sa ma uit, iar pe mess ma intreba cu ce bagabonti vorbesc, etc.De ex ieri mi-am facut o schimbare de look si aseara a abservat si tot aseara eram putin suparata si stateam mai retrasa iar el a observat. Azi a plecat in alta tara de unde se va intoarce peste 1 luna. El are 19 ani iar eu 17. Mie mi se pare ciudat thinking

1 răspuns:
| ynna93 a răspuns:

Si intrebarea finala e cea de la inceput nu? Pai omu a vrut sa zica, ca se mai gandeste, adica poate e alt tip de baiat, mai linistit care nu se gandeste toata ziua la alte alea, si l-a deranjat intrebarea ta, deci fii mai discreta si lasa-l pe el sa-ti arate ce vrea, si apoi hotarasti si tu daca vrei acelasi lucru, dar dupa cum am vazut tu stii ce vrei.