| Justina a întrebat:

Buna TPU.La ce varsta ati avut primul vostru prieten(iubit)? Unde l-ati cunoscut? Dau si fundita.

17 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Primul, primul?laughing) La 4 ani. Am fost impreuna cu el pana la 7 ani. Unde ne-am cunoscut? La gradinitalaughing) Un iubit serios cat de cat a fost pe la 11-12 ani. Ne-am "cuplat" de ziua mea, el fiind invitat la onomastica mea.

| Acvila a răspuns:

La 12 anilaughingla scoala...moama ce amintiri!

| mary123 a răspuns:

La 15 ani, l-am cunoscut la mare big grin

| Smarandica a răspuns:

La 14 ani, acasa la o prietena de-a meabatting eyelashesTin minte ca mi-o adus un trandafir de Sf.Maria chiar daca stia ca nu ma cheama MariablushingO fost fain din partea lui.

| aangelia a răspuns:

La 10 ani. dar nu il pot numi iubit. doar un baiat cu care ma tineam de mana si ne pupam o data pe zi pe buze, un simplu pupic.
ceva mai serios(dar nu foarte) la 13 ani happy

| vip 2010 a răspuns:

La 9, in vacanta la bunica... bine dar era o prietenie ''copilareasca '' dar frumoasa:d

| yunnyaaa a răspuns:

La 13 anilove struck la scoala=p~

Era blond cu ochii albastrilove struck

| byby_5996 a răspuns:

La varsta de 14 ani si acum avem impreuna un an jumatatehappy Prin intermediu unei prietene ne'am intalnit si ne-am placut de cand ne-am vazut mai ales el...eu mai putin insa in timpu asta am ajuns sa il ador:X:X ai grija de tine:*

| uningermik a răspuns:

La 15 ani si Era vecin cu mine...

| Alecsandraa97 a răspuns:

La 11, in scoalabig grin

| IIIx333III a răspuns:

Primul iubit l-am avut la varsta de 11 ani oh go on. Blah, Blah, Blah, un coleg de clasa mic si graslaughing. La varsta aceea nu stiam ce inseamna prieten, asa ca l-am luat si eu pe el, daca era singurul care imi placea la varsta aia.

Dar primul iubit serios este cel cu care sunt in prezent. Numele lui este Radu, si are 14 ani, iar eu, 13 fara 5 luni. Ne-am cunoscut afara, amandoi fiind copii crescuti in cartier. Pentru el mi-as da viata, acum, cu el, am invatat ce inseamna dragostea:X

| Aviiana a răspuns:

La 10 ani, l`am cunoscut in clasalaughing

| mikidutsa a răspuns:

La 15 ani day dreaming. Il cunosteam din vedere, dar el s-a bagat in vorba cu mine si de aici totul :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani. m-a vazut pe strada m-a placut. I-a cerut nr meu d tel unei cunostinte comune.Si acum avem ap 2 ani denk suntem impreuna si suntem fff fericiti.(precizez ca el este primul prieten al meu si as vrea sa fie si ultimul)

| Chrystyne a răspuns:

La 13 ani... e cu un an mai mare ca mine si ne-am cunoscut cu ajutorul unei prietene comune...
Doua luni mai tarziu o inceput tot big grin laughing
Pt ce sa dai fundita? big grin

| justmegirl a răspuns:

La 11 ani, in tabara

| Ingrid97 a răspuns:

In cl 1laughing ne dadeam pupici si ne tineam de manabig grin