| Roxii a întrebat:

Fetelor...la ce varsta ati avut primul vostru prieten(iubit)? fundita

Răspuns Câştigător
| impossible93 a răspuns:

La gradinitalaughing...era un baita care imi datea mereu jucariile lui, si ma ducea mereu acasa, ma tinea de manalaughingcred ca a fost cea mai frumoasa "poveste de dragoste", asa vrea sa-l reintalnesc dar nu mai stiu pe unde estetongue

25 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 16 ani. Tarziu, avand in vedere ca pustoaicele, sau mai bine zis, fetitele, din ziua de azi isi fac 'gagici' de la 10 -11 anihee hee

| Alisa a răspuns:

Aveam aproape 18 ani. Unii ar zice ca e tarziu, dar mie nu imi pare rau, atunci a aparut dragostea si el mi-a atras atentia din prima cand l-am cunoscut, desi vorbisem cu el o saptamana la telefon inainte sa ne vedem. Suntem impreuna de 8 luni de zile si este o relatie frumoasa in ciuda la toate problemele pe care le intampinam cu mama mea. Daca ne iubim trecem peste orice.
Numai bine!

| anonimaa a răspuns:

La 12 anibatting eyelashes si uite si cum a fost:
Cred ca as sta toata ziua sa povestesc...mereu cand ma mai gandesc la prima dragoste [acesta este cea mai frumoasa poveste de dragoste pana acum] ma ia ceva pe sira spinarii si ma trec fiori. este un sentiment ciudat dar pana la urma dragostea te poarta pe cele mai inalte culmi si te coboara sub nivelul marii fara sa. ti dai seama.
am iubit. asa cum nu mai facusem pana atunci. o dragoste care avea sa ma traga in jos, sa ma faca sa uit de mine si care sa-mi dovedeasca ca nu iti trebuie mult ca sa te indragostesti.
totul a inceput pe neasteptate cand aveam 12 ani iar el era de varsta cu mine [eram in aceeasi clasa]. poate nu a fost primul baiat de care imi placuse dar clar a fost primul baiat de care m.am indragostit. cu el am avut primul sarut si m.am simtit cea mai norocoasa si fericita fata din lume... un sentiment pe care nu l.am mai simtit de atunci.
am avut o relatie de 1 an. poate prea lunga la vremea aceea eram inca mici si o relatie pentru noi nu era altceva decat o joaca doar ca eu nu am luat. o asa.
in acel an el s. a schimbat mult. a evoluat in ceva ce ma sperie si se agraveaza din zi in zi. a fost primul din clasa care a inceput sa fumeze [cea ce face si azi] si sa bea. poate si asta a fost un factor al despartirii noastre. in orice caz, A EVOLUAT. eu eram o copila depasita de situatie iar el cauta ceva mai bun. era obsedat sa atraga privirile fetelor pe strada si sa fie cel mai bun din gasca sa.
asa este si azi si uneori am senzatia ca nu.si mai aminteste ca am avut o relatie, nu.si mai aminteste ca poate m. a iubit, nu.si mai aminteste de mine.
sper ca ai avut rabdare sa citesti XOXO

| lays a răspuns:

La 15 ani.tot atunci si primul saruthappy

| OanaG a răspuns:

Cel mai prostesc prieten, prostesc in sensul la vrajeala l`am avut la 12 ani un vecin de bloclaughing

Si am intrat in "actiune" la 14 ani rolling on the floor

| anduta160 a răspuns:

14 ani love struck a fost frumosbatting eyelashes

| vyolycy a răspuns:

In cls a 5 a... dp care ne-am desp ne-am mai impakt in clasa a6a si pana am intrat la liceul am fost impreuna...copii si noilaughinglaughing)laughing)

| mihaela_7412 a răspuns:

Din cl a 3
pana in a 7 am vb cu unu dar eram amici ca nah ce stiam eu in cl a 3 si de la 14 ani am avut rel imi serioase fundita?

| LittleDrop a răspuns:

Pe la vreo 11 ani jumate`laughing dar nu a fost ceva serios, copilariioh go onlaughing

| claudiea79 a răspuns:

La 29 de ani am avut primul meu iubit cu care am si ramas la ora actuala.

| claudiea79 a răspuns:

nu inteleg de ce fetele in ziua de azi nu iti traiesc copilaria frumos sa iasa cu prietenele in parc la cofatarie. sa citeasca o carte. sa faca o scoala; sa invete sa gateasca sa faca prajiturii. sa spele rufe ca o sa le foloseasca in viata. ele se gindesc la sex de la 13 ani.habar nu aveam eu la 13 ani de intilnirii nu ma intereseau baietii deloc

| Daiana_1431 a răspuns:

15 ani happy Mi se par aiurea fetitele care au "prieten" de la 11 12 ani straight face

| Daiana_1431 a răspuns:

La varsta lor imi traiam copilaria si ma jucam cu papusile happy

| Bitzy a răspuns:

Eu sunt in cl. 6 si tot nu am avut iubit! Consider ca e o pierdere de timp mai ales la varsta mea! Nici nu vreau sa am iubit desi vad multe fete cu gagii lor si fac chesti. se pwpa... dar eu nu as vrea...

| Anna_6465 a răspuns:

La 12 ani.Nu afost ceva serios.Niste copilarii trecatoare.Eu daca imi fac un prieten mi-l fac asa ca o copilarie.Inca astept ceva si mai potrivit pentru primul sarut.smugbig grin.Desigur,la o varsta mai mare, adica nu de acum.

| Anonimmm a răspuns:

14 ani big grin=

| Karina_2903 a răspuns:

Cred ca la 13 ani laughing

| BloodxD a răspuns:

12.laughing

copilarie...

| patty32 a răspuns:

Hmm.cred ca 11 anilaughing
Dar nu a fost ceva prea serios. happy
Copilariilaughing

| .sad a răspuns:

12 jumate happy

| Missin`you` a răspuns:

Buna.
pai la 12 ani jumatatewinking:X a fost o relatye de`o saptamana si prima deceptie in dragoste;; dar acum cand ma gandesc mi se pare foarte amuzant si realizez ca eram un copil:Xdrooling nu ca acum as fi crescut prea tare smug PS : Acu am 16 anibatting eyelashes
O zi placuta. Pa, pawinking

| AndreeaSiAndra a răspuns:

10 ani ...copilarii.Nici 3 luni nu a durat. Apoi de la 14 ani. :d

| Mihaela_5169 a răspuns:

De la 13 si regret

| kíddσ_x a răspuns:

13 ani. Si primul sarut tot atunci love struck

| Anonima_6850 a răspuns:

15.totul perfect. o relatzie mult-dorita