| Rucky a întrebat:

La ce varsta ati avut primul vostru iubit? (pentru fete ) :*

15 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Ruckylove struck! Eu la 12 ani^^

| Aleeeeeeee a răspuns:

La 13 ani love struck. era doar o diferenta de un an si catve luni inte noi :d. Am fost impreuna o luna love struck dar ne-am despartit, acum suntem amici.

| Puf a răspuns:

Daca stau bine sa ma gandesc pe la 12 ani, insa era o joaca de copii, fara saruturi, doar pe obraz. Prima mea relatie a fost pe la 15 ani. Acum am 17. Pot spune ca a fost ceva foarte frumos, de care nu voi putea uita niciodata. Am fost impreuna un an, l`am iubit cu adevarat. A fost primul sarut, primele plimbari cu un baiat de mana... Cand ne-am despartit am plans mult, deja e un an si ceva de cand ne-am despartit si sunt foarte fericita ca l-am uitat. Am trecut prin multe impreuna cu el, nimeni nu era de acord cu aceasta relatie, era mai mare decat mine cu 2 ani, insa nu asta era problema, ci ca el venea dintr-o familie aiurea care nu i-a purtat grija, avea un anturaj urat si dupa ce ne-am despartit a mai renuntat si la scoala. Parintii si rudele mele vroiau ceva mai bun pentru mine, insa eu atata timp cat il iubeam iar el se purta cu mine ca o regina, pur si simplu nu-mi pasa. El ma cauta si acum, inca ma iubeste, vrea sa fie cu mine, insa eu l-am uitat. Ori cat de mult mi-ar place sa zic ca am ramas amici, nu pot zice asta... El s-a indepartat de mine pentru a ma putea uita, mai vorbim noi, insa foarte rar.
Oricum sunt amintiri pe care le pastrez in inima cu mult draglove struck Daca atunci plangeam ca ne-am despartit, acum zambesc si ma bucur ca am putut trai o poveste atat de frumoasa de iubire si ca l-am tinut un an de mana si am trecut peste multe love struck

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Hmm...eu pe la 13 si jumatate:*:*uh?

| Sun life a răspuns:

Vo 12laughing apoi crede`ma ca aia nu o pot numi"stat cu cineva"laughing o fost asa.ca si copiii`.laughing acum am 15laughing si ink nimic.astept:plaughing> succes!

| DroGuleTz a răspuns:

Eu la 13 ani pup dolce :*

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

16 ani/Atunci nu ştiam nici măcar ce-i ăla sărut.../Dar acum îmi amintesc de toate lucrurile cu mare haz

| PinkkRosee a răspuns:

Cam 12 ani...big grin.depinde de inima fiecaruia

| PinkkRosee a răspuns:

Cam la 12 ani, depinde de fiecare. :X

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

12 ani acum am 17 si este acelasilaughing)

| Kerli a răspuns:

La 12

| ZUzulikii a răspuns:

13 anii, da imi doream mai tarziu pe la 15:p
Adica acum am 15 ani:p
Tu?batting eyelashes

| Suzzy_5903 a răspuns:

14 ani fara 3 luni laughing) Marea mea iubire :X acum am 14 ani si 5 luni :*

| BuBuMtti a răspuns:

La 13 (adica acum)

| maria3111 a răspuns: