| Ankiss123 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul/a vostru/a iubit/a?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

6 ani.fac pariu ca'i bat p'astiahee hee

17 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La 6, la gradinita.stiu ca suna ciudat dar asa a fostlaughing) am fost cu batausul "clasei" pentru 3 zilelaughing apoi a facut karate cu minelaughing)

| AlysaAly a răspuns:

La varsta de 13-14 ani credwinking

| LoveAngel223 a răspuns:

14 ani happy

| StillMissYou a răspuns:

La 11 :-D Dar nu o fost iubire mare. el inca o fost primul meu sarut :')
Numai la 13 ani am inceput a iubi mult :-D

| Bylok a răspuns:

Am 15 ani si inca nu am avut un iubit happy Am avut multi "pretendenti" si inca am laughing dar nu am vrut happy

| helpu a răspuns:

La 11 ani happy

| daxxy a răspuns:

La 15 ani, dar asta nu inseamna ca pana atunci nu mi-a placut de nici un baiat happy numai ca nu am vrut sa am un iubit

| iJustWannaDance a răspuns:

La 13 ani, dar cunosc fete ce au avut primul prieten la 10 ani (iti dai seama ca au fost relatii de mantuiala), dar si fete care, chiar daca au aproape 17 ani, nu au avut prieten niciodata.

| yappi a răspuns:

15 prima relatie mai serioasa nu jocuri din alea de copiilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Princess_6312 a răspuns:

17 ani si 3 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iubit" - 6 ani. Știu că sună aiurea dar îl pupăceam toată ziua. Chestii de copii.
Iubit - 12 ani. Îmi lipsea capul.

| UNKOWN a răspuns:

| Biancaa_3377 a răspuns:

La 13 ani cu baiatu' potrivit:X

| sweetgirl_7224 a răspuns:

La 11 a fost ceva mai serios ca asa am mai avut si pe la gradinitalaughing)

| noStres a răspuns:

9 anilaughing pfiuuu...