| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... La ce varsta este normal sa incepi sa te masturbezi? Este bine daca incepi de la 13-14 ani? Si este bine sa te masturbezi? FundA!

3 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Nu e bine sa te masturbezi deoarece masturbarea te slabeste atat la forta cat si la corpa (masturbarea repetata) dar din cand in cand o mai poti face dar sa nu fie des ca ai sa vezi urmarile...a fost un documentariu pe discovery si au facut aia multe experimente, bine, nu am vazut cum si-o...ci experimente in int.corpului

| nini69 a răspuns:

Da poti sa te maturizezi oricand hey sper ca mie imi vei da funda n-am niciuna dar raspunsu e corect nu te oblig a imi da funda desi te rog imi dai mie funda

| alexx77 a răspuns:

Buna Gyo98