| Helpeeer a întrebat:

La scoala,e un baiat, dragut.Ne stim de multa vreme dar nu pot spune ca am vorbit prea mult.De ceva timp(cateva saptamani) se tot uita la mine in pauze,in timpul orelor si se tot baga in seama cu mine(avand in vedere ca inainte cred ca esxistau zile,poate saptamani in care nu vorbeam nimic).Si mie imi place de el, insa nu stiu daca lui chiar ii place de mine.Voi ce credeti? Astept opiniile voastre.

5 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Sa sti ca nu intotdeauna ii place de tine doar pentru simplu fapt ca schimbati doua vorbe sau ca iti arunca niste priviri, poate vrea sa mai "dezghetat" sa zic asa in ceea ce priveste fetele.Acum incearca sa fi si tu la fel si toata ziua cate un pic si cate un pic, ma refer sa vorbiti ceva mai mult si poate iti dai seama din discutie.Sau mai bine ar fi in afara scolii daca aveti acelasi cerc de prieteni.

| Dariusuu a răspuns:

Pai vorbeste cu el.

Ai putea sa il intrebi ce parere are despre tine.

Dupa, sunt sigur ca te vei lamuri, iar daca te place, ati putea forma un culpu...

De ce nu?

Treci la fapte, pana nu e prea tarziu.

Numai bine iti doresc.

| july00 a răspuns:

De ce nu aflii singura..intreba-l.happy

| Helpeeer explică (pentru july00):

Sa-l intreb? ar fi aiurea...

| teocica a răspuns:

Si eu ini pun aceasta intrebare de 2 luni si din pacate nu gasesc raspuns la ea