| anonim_4396 a întrebat:

la voi cum a fost prima intalnire cu fosta / fostul dupa despartire de ea (daca vreti in ce circumstante si unde happy si reactia voastra?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe webcam, am ramas surprins apoi am facut-o panarama cùrva si nu am tinut legatura, dupa ma cauta dupa cativa ani si am certato din nou, imputita nu ma lasa impace deloc doar daca i-as trage una peste fata poate uita cine sant

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sincera sa fiu nu m-am mai intalnit cu fostul dupa ce ne-am despartit dar m-a cautat pe Facebook dupa 6 ani de cand ne-am despartit, el are si un copil acum eu sunt cu altcineva in momentul asta, faza este ca m-au trecut putin fiorii doar vorbind la telefon, nu stiu cum as fi reactionat daca l-as fi vazut fata in fata, ne-am vazut pe camera totusi si m-am simtit ciudat ca el a fost prima mea iubire din liceu, am vorbit vreo 2 nopti la telefon, speram ca putem ramane totusi prieteni dar el voia ceva mai mult decat prieteni, si stiam ca nu fac bine ceea ce fac asa ca i-am destainuit partenerului meu actual ce am facut si m-a iertat, pentru ca in sufletul meu stiam ca nu e corect ceea ce fac fata de el si asa mi-am inchis de tot contul de Facebook si fiecare isi vede mai departe de viata.