| me_4173 a întrebat:

Cum a fost prima voastra >intalnirethinking Vreau toate detaliilelove struck(daca vreti sa mi le spunetibig grin)

1 răspuns:
| FollowTheLight a răspuns:

Paaaaiii.ne aflam in cimitir, si el a zis ca ar vrea sa imi arate unde sta, adica piatra lui de mormant.
Am zis ok, desii eram cam speriata.
Am vazut ca murise la 18 ani dar el sustinea sus si tare ca murise la 15.
In fine, m-a luat de mana dar peste un minut, deja realizasem ca ramasesem cu mana lui in mana mea, el disparuse.[ si evident, ii cazuse mana]
Am tipat dupa el dar nu il mai gaseam.Peste 5 minute, adevarul crunt...era la o alta piatra de mormant, cu alte moarte.Ce triiiiiisttttt! My first horror date.
Sper ca realizezi ca ce am scris eu mai sus e doar la misto. si sper ca nu te superi pe mine mi se mai intampla.laughing
Nu, de fapt prima mea intalnire nu a fost in cimitir, a fost pe lunabig grin