| ZapaciLaa a întrebat:

Luni, am avut sport, nu am facut si profu ne-a zis sa mergem sus, langa vestiarul baietilor unde avem sala de fitness. Mergem sus stam putin apoi majoritatea pleaca. Am ramas eu cu baiatul care ma place(Mada) si cu mai unu care tot se da pe langa astia de la noi din clasa. Evident ca pe Mada nu il interesa de celalalt si m-a intrebat daca il mai iubesc si ma prindea de mana. chestii din astea. Apoi l-a dat pe celalalt afara si i-am zis ca din cauza lui era sa imi iau bataie de la fosta lui prietena si de la colegele lui si si-a cerut scuze si mi-a zis ca nu mai e cu fosta lui prietena. Apoi vine iar ala si ne-a zis ca o sa spuna la toata scoala ca eu m-am combinat cu el. Cand am mers jos in sala de sport mi-a zis ca trebuia sa faca sau sa imi zica ceva, dar nu mi-a mai zis nimic, nici macar nu m-a interesat.
Dupa ore, acel baiat merge cu baiatul de care mi-a placut mie(tavy) si cu prietena lui si le-a spus ca eu m-am combinat cu Mada, ceea ce nu e adevarat, iar a 2-a zi, Tavy l-a intrebat pe Mada daca m-am combinat cu el si i-a zis ca nu.
Intr-o pauza m-a intrebat o colega daca vreau sa ma combin cu colegul lui de banca ( era si Mada si colegul lui de fata) si i-am zis ca nu. Si Mada face: Da tu cu cine vrei sa te combini ca eu nu te mai inteleg!
Si eu zic: In momentu asta cu nimeni, pai?
Si el: E pai acum nu vrei, da sigur pauza viitoare o sa vrei. Aici oare la ce s-a referit?
Marti seara i-am trimis un mesaj in care l-am intrebat daca e nr lui laughing.(i-am trimis de pe telu altcuiva). L-am intrebat daca vrea numarul meu, mi-a zis ca da si i l-am dat. Aseara am vb. pe mess cu o colega a fostei prietene al lui si mi-a zis ca s-a combinat cu alta fata, pe care eu nu o cunosc.
Astazi am auzit de la niste colegi ca s-a combinat iar cu Carla(fosta lui prietena), si i-am trimis un mesaj sa il intreb daca e adevarat si a zis ca da. Se vede ca vrea sa isi bata joc de fetele cu care a fost, asa ca vreau sa vad cum o sa se poarte daca ii dau semne ca sunt moarta dupa el. Oricum daca nu mai vorbesc cu el o sa creada ca sunt geloasa.
Nu stiu ce sa fac. Sa fiu indiferenta sau sa ma dau pe langa el? Ca el oricum e mort dupa mine si vreau oricum sa o fac geloasa pe prietena lui.

Răspuns Câştigător
| Aventador91 a răspuns:

Vai de mine, parca ar fi twilight ce ai scris tu aici...Lasand gluma la o parte, nu te combina cu el (fa pe indiferenta cateva zile, o saptamana-doua) ca sa vezi daca vrea cu adevarat sa fie cu tine sau daca nu te vede doar ca pe un ''trofeu''.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prea complici lucrurile.Lasa-l in pace!

| elenat a răspuns:

Omfg! lasa-l in pace dc sa faci pe candva geloasa lasa-i in pace! cautati de treaba ta!

| lSchizo a răspuns:

Fi indiferentawinking

| gigel68 a răspuns:

Esti dusa...

| DimLight a răspuns:

Mai tare ca twilight! daca nu sclipeste eu zic sa nu te combini cu el, nu stii ce varcolac o fi si in ce mama masii se mai transforma mai ales ca schimba prietenele ca pe sosete, dar poti mima pentru o perioada ca ai vrea sa fii cu el doar asa sa-l lasi in limba, iar apoi sa te combini doar asa cat sa te vada cu altcineva(nici nu trebuie sa fiti prieteni) dar acu na.deja e telenovela happy app. cati ani ai?