| ZapaciLaa a întrebat:

Continuarea la ultima intrebare e:
Eu si niste colege de la mine din clasa i-am zis baiatului care ma place(Mada) sa se combine din nou cu fosta sa prietena, dar a spus ca de ce sa se combine cu ea daca ma place pe mine, ca lui nu ii mai place de ea etc.Si ea mi-a zis acelasi lucru despre el laughing
Apoi am facut niste pariuri. Primul pariu a fost ca nu are curaj sa imi spuna in fata ca ma place, dar a facut-o. Al doilea a fost ca nu are curaj sa ma pupe pe obraz, dar a facut-o. Iar al treilea, si cel mai important a fost sa ma sarute, ceea ce a zis ca o face, dar nu in clasa ci dupa ce iesim de la scoala, cand mergem spre casa ( de obicei nu mergem impreuna spre casa chiar daca mergem in aceeasi parte). In alta pauza l-am intrebat daca s-a combinat cu fosta si a zis ca da, iar eu i-am zis ca daca s-a combinat cu ea pariul e anulat.
Eee am uitat: acum cam o luna am mers eu si el singuri spre casa si am inceput noi sa vorbim, cand ajungem la un subiect mai aiurea. Ca el a fost cu mai multe fete din cartier, dar eu i-am scapat printre degete si voi ajunge sa fiu cu el odata si odata, dar nu stiu de ce. Si m-a adus pana la scarile de la bloc laughing.
Eu cred ca a spus ca s-a combinat cu fosta doar pentru ca nu are curaj sa ma sarute, oare sa fie asa?

Răspuns Câştigător
| Florinapopica a răspuns:

Pai... te-a mintit clar! Te place! Daca vezi ca nu te saruta inseamna ca da! Te-a mintit... Daca nu inseamna ca ii e rusine laughing! Funda?big grin