| ZapaciLaa a întrebat:

Buna TPU :X big grin.
Joi, nu a fost la scoala baiatul care ma place (Mada). Stiu ca din cauza mea nu a vrut sa vina la scoala pentru ca nu a vrut sa dea ochii cu mine pentru ca am refuzat sa fiu cu el. El 1 zi vine la scoala si una nu. In fine. Atunci, l-am rugat pe baiatul pe care il uraste cel mai mult, adica Bubu(pe care il plac), sa ma ajute sa il fac gelos si a zis ca ma ajuta.
Vineri, Bubu a stat cu cel mai bun prieten al lui Mada inainte de orele cu diriga. In ora cu diriga, aveam test la engleza si eu il ajutam pe Bubu, care sta in banca, cu Mada si e si in spatele nostru. Eu il ajutam pe Bubu si el tot imi zicea: Da sa imi stergi numarul. Da serios acum sterge-mi numarul laughing. Apoi diriga face catre mine si colega mea de banca: Fetelor!
Colega mea de banca s-a intors in fata, dar eu am crezut ca e vorba de alte fete si vorbeam in continuare laughing. Apoi diriga cu o voce mirata face: Ana, I'm here!
Apoi face un coleg, Tavy(care mi-a placut mie de el) catre diriga: Teacher, sa stiti ca Ana cu Bubu cam vorbesc. (eram foarte nervoasa in acel moment, ce naiba il interesa pe el ce fac?)
Dupa scoala, l-am intrebat pe Tavy de ce i-a zis faza aia lu diriga si o zis ca el cu inca 4 colegi credeau ca suntem impreuna pentru ca flirtam cu Bubu in ora de engleza laughing.

Astazi, Mada a stat cu cel mai bun prieten al lui in spatele nostru. Eram foarte suparata pe Mada si vorbeam doar cu colegul lui. Mada era foarte irascibil si se lua de toti. Intr-o pauza a mers Bubu l-a colegul lui Mada si i-a zis ceva si eu l-am chemat pe Bubu la mine la banca si ii zic: Trebuie sa iti zic ceva.
Bubu: Te rog nu imi zi o veste rea, ca m-am despartit de Mada( prietena lui, o curva pe care o urasc angry )
Si eu: Trebuie sa nu mai vorbim un timp pentru ca uite ce zic astia, ca suntem impreuna si nu vreau sa fosta ta prietena sa se ia de mine laughing )
In momentu ala parca i-a picat fata sad (dar oricum nu aveam ce sa fac, asta e).
Apoi face Mada: Ce-i Ana, ceva o combinatie pe aici prin clasa?
Ora viitoare nu stiu ce mi-a zis Mada si i-am zis ca daca mor eu plang mai multi dupa mine decat plang dupa el.
Si el zice: Aa, am inteles. Si iubirea ta Bubu?
Si eu: Da si iubirea mea!

La sfarsitul orelor s-a dus la Bubu, dar nu stiu ce i-a zis si atunci eu l-am intrebat: Mada, dar ce ai azi, ca vad ca te cam iei de toti?
Si el: Dar ce te intereseaza?

Intrebarea mea e: Credeti ca e atat de gelos incat sa se poarte urat si cu ceilalti? Oricum am zis ca trebuie sa incetez in a-l mai face gelos o vreme.

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Băi nene, dar pe voi înafară de a face sex, s au a vorbii despre sex chiar și la școală, nu vă mai preocupă și altceva? Cartea, pentru că de aceea mergeți la școală nu? Și vă m ai mirați că profesorii nu vă explică, și nu vă ajută în teze și examene, păi au pe cine? Meritați să rămîneți corigenți și repetenți, că sînte ți niște retardați.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pam'pam. E destul de lunguţă povestea ta, cred că'ţi uşurai şi ţie munca de a tasta mai puţin dacă spuneai direct ideea principală. Ei bine, e clar că tipu' te place şi e "agresiv" cu toţi pentru că l'ai refuzat şi ca să nu fie suficient te'ai combinat şi cu tipul pe care'l urăşte. Pune'te şi tu în locul lui. Tu cum te'ai simţi? Nasol, îţi zic eu.

| ZapaciLaa explică (pentru Tweetymrrr):

Si eu m-am simtit naspa pentru ca un timp voiam sa fiu cu el si incerca sa ma faca geloasa cu actuala lui prietena. Deci meritawinking

| Tweetymrrr a răspuns (pentru ZapaciLaa):

Eu nu am spus niciun moment că nu ar merita, dar ştii cum e răzbunarea e arma prostului. Tu trebuie să ai alte modalităţi prin care să'i atragi atenţia şi să'l faci să se simtă prost, tocmai pentru că ai văzut tu, pe pilea ta, cât de urâtă a fost fapta sa.

| xKaяikatuяix a răspuns:

rolling on the floor). O poveste de povestewinking.
Eu cred ca ii fff geloss oh go on. Dar ignora-l, nu merita sa te pui cu mintea lui laughing, congentreaza-te pe alti baieti de care iti placewinking!

| Crimeea a răspuns:

O vreme? dar potoleste-te ca-ti vine si tie randul curand si ai sa simti pe pielea ta cum e.