| sexydiamond53 a întrebat:

Luni (saptamana trecuta m-am dezvirginat ) menstruatia trebuia sa mi se inceapa cam pe 23-25, dar s-a inceput azi.
E bine daca mi sa inceput putin mai repede?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cam devreme, ceea ce denota o dereglare hormonala destul de severa. Daca nu ti sa mai intamplat pana in prezent ar fi bine sa-ti notezi undeva.Pentru a vedea pe viitor ce modificari vor apare precum si sa ai termene de comparatie, pe care le-ar putea solicita orice medic ginecolog la un eventual viitor consult.

| neutrino a răspuns:

E de bine!

| Emilian65 a răspuns:

Zi multumesc, ca ti-a venit si ca nu ai probleme de sarcina.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e nici bine nici rau. La varsta ta sunt variatii mari din diferite motive. Bine ar fi sa ai unn ciclu perfect t regulat, ca sa stii pe ce poti conta.

Răspuns utilizator avertizat