| lucian13 a întrebat:

Cum sa recuceresc o fata pentru ca s-a despartit de mine pentru ca am devenit enrvant crying?! helphappy

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Pai in primul rand, incearca sa nu mai fi enervant. Fii amicul ei, ajut-o cand ii e greu. Mai propune-i, arata-i ca te-ai schimbat. Si nu face asta doar de suprafata.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai si e adevarat? Chiar esti enervant sau a fost doar un motiv pentru a-ti da papuciihee hee
Daca chiar esti atat de enervant incearca sa te schimbi in primul rand pentru tinewinking
Daca e doar parerea ei las-o in plata Domnului si cautati alta fatahappy

| Aiwendil a răspuns:

Renutand la felul tau de a fi enervant si sa te lase sa stai cu ea 2 zile sa vada ca te-ai schimbat.Ar fi bine sa-i faci un cadou fara nici o ocazie. E mult mai placut sa iei prin surprindere!big grin

| ana1234 a răspuns:

Depinde de cat de enervant ai fost...glumesc. incearca sa n-o stresezi prea tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate tu nu erai enervat, ci doar patetic incercand sa-i atragi ei atentia. Daca ti-a dat papaucii doar pentru ca i-ai parut atunci enervant, nu prea ar vrea o relatie.