| Buburutza1 a întrebat:

M-am despartit de iubitul meu dintr-o greseala de a mea si imi e foarte dor de el. Ce sa fac ca sa imi cer scuze(sa il recuceresc)? Fundita

Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Nu trebuie prea multe daca te iubeste, un simplu mesaj cu te rog frumos sa ma ierti si cv explicatii pe acolo cateva

7 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Cereti scuze din inima, iar daca te iebeste te va ierta. fiecare om greseste.

| jessikz0r a răspuns:

Parca mi-ai scris gandurile, cu aceeasi problema ma confrunt si eu in momentul de fata, si sincer eu nu ma mai obosesc sa-l recuceresc, imi pun in minte ipoteza ca daca e sa fie va fi. Daca vrea sa ma ierte, ma va ierta cu siguranta. Daca nu, pierderea lui happy. Si pe bune dreptate, la asta ar trebui sa te gandesti si tu in acest moment. Nici mie nu mi-e usor, sunt sigura ca nici tie, dar baieti in lumea asta sunt cu gramada. Ce mai stam noi dupa unul cu bot? Vezi ca-i disco peste tot in seara asta, ia fugi, simte-te bine si uita ce e de uitat:*

| DulceLup a răspuns (pentru jessikz0r):

Dar nu e pacat ca 2 oameni ce se adora sa nu fie impreuna?

| Buburutza1 explică (pentru jessikz0r):

Asa e

| RobertFHC a răspuns:

Spune-i ca te-ai despartit de el la nervi si ca tie de fapt ti-e dor de el big grin

| fixinteasta a răspuns:

E nepotrivit sa ceri indicatii pentru a comunica cu persoana ''iubita''.
Tu stii mai bine ce-l atrage, ce i-ar placea sa auda, ce i-ar starni din nou moliile din stomac.
Foloseste-te de avantajul de mai sus si da-i batai.