| Lavinia_6538 a întrebat:

M-am despartit de un baiat, iar acum el nu ma mai suporta. Totusi ne-am despartit frumos, fara certuri... dar acum nu mai vrea sa stea cu mine pe afara si nu imi convine deloc.
Cum il fac sa ma placa din nou? Nu sa fiu cu el, dar macar prieteni.

Răspuns Câştigător
| bteodor a răspuns:

Te-ai gandit ca poate el inca mai simte ceva pentru tine si ai vine greu sa fiti doar amici.Dar in timp o sa ai treaca si o sa vorbeasca iar cu tine nu iti fa griji.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Lasa-i un timp sa isi gaseasca o prietena sa te uite si dupa poate o sa deveniti prhappy

| underground05 a răspuns:

De ce nu incerc sa vorbesti cu el? pur si simplu ii zici ce crezi c simti sunt sigura ca va intelege! bafta

| Bєíbч a răspuns:

Nu ai cum sa mai faci asta laughing Odata ce te.ai despartit de el, a trecut mai departe si nu te mai vrea :p Poate ca acum are o alta prietena a cere tine mai mult decat la tine! Prieteni mai puteti fii dar impreuna NEVER laughing

| motherfucker a răspuns:

Ii este greu sa fie doar prieten cu tine, atata timp cat inainte ati avut o relatie. Lasa-i ceva timp sa se obisnuiasca.

| craioveanu90 a răspuns:

Cum ai facut si prima oara at cand l-ai cuceit

in plus daca ai intentii bune cred ca va intelege si veti deveni prieteni