| MariaaaaLm a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat iti spune ca momentan nu vrea o relatie, precizand faptul ca dabia s`a despartit de prietena sa. Imi zice ca lui ii place de mine, etcc dar eu nu cred asta. Noi suntem cei mai buni prieteni si ne vorbim foarte frumos. Nu exista certuri, nimic rau. Cand ne intalnim ne sarutam, etc. Nu stiu ce sa cred, ce parere aveti? P.S : celui mai bun raspuns ii ofer funda

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Nu-l presa. Daca zici ca abia a terminat o relatie, iti dai seama cum se simte. E ca o rana deschisa...
Da-i timp sa isi revina.
Si eu nu cred ca minte cand iti zice ca te place.
Te place, deocamdata, dar pentru o relatie, mai tarziu, intelegi?
Daca tii la el, accepta situatia de fata si nu cred ca vei regreta. El va tine cont de asta. happy

| MariaaaaLm explică (pentru MiruD):

Multumesc tare mult big grin

| MiruD a răspuns (pentru MariaaaaLm):

Cu mare placere.winking

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place dar nu e pregatit sa inceapa o noua relatie

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asteapta sa vada daca mai are loc inapoi, avea un confort psihic care s-a schimbat brusc

| kandaraki a răspuns:

Inseamna ca nu vrea sa se implice la moment in o alta relatie, fiindca nu este gata pentru a iesi cu alta fata. poate are inca sentimente pentru fosta sau pentru ca nu vrea sa se grabeasca sa iasa cu tine, sa te mageasca ca totul este bine cand de fapt el se va gandi inca la fosta. acorda-i putin timp si o sa vezi, dupa o perioada baiatului ii va trece de trecut si se va gandi la viitor, si va dori cu tine o relatie :-)

| Roxanna112345 a răspuns:

Hei!
Pai eu cred ca el e momentan cam ranit, mai ales ca s-a despartit recent de prietena lui.Asteapta sa-si revina si daca intr-adevar te place te va intreba daca vrei sa fiti impreuna^^ Succes!:*

| silviu67 a răspuns:

Sincer am aceeasi problema ca si tine... si fata pe care o plac s-a despartit de fostul exact cand i-am zis ca o plac si na ne-am despartit pe tot acelasi motiv chestia e sa ai rabdare sa nu te dai batuta daca chiar vrei sa fi cu el intelege-l si respectal fi alaturi de el si intr-un final o sa zica sa va impacati sunt sigur happy success happy