| dragutzakiss99 a întrebat:

mie imi place la nebunie de un baiat el a fost iubitul celei mai bune prietene ale pele cand era iubitul ei eram cei mai buni prieteni dar cand s-a despartit de ea, a inceput sa ma ignore a devenit un fitos dar mie tot imi place de el.el nu ma suporta cum a fac ca sa ma placa sau macar sa redevenim prieteni?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de motivul pentru care a devenit asa. Poate incearca doar sa alunge, macar o perioada tot ce tine de fosta lui prietena. Ar mai fi varianta ca se purta frumos cu tine datorita ei, ca na... toti incercam sa intram sub piele macar putin la prietenii prietenilor nostri. happy Ar trebuii sa discuti cu el, sau s-o rogi pe prietena ta s-o faca sa afli care e adevaratul motiv, si sa vorbesti cu el sa vezi daca poti sa mai rezolvi ceva. Incercarea moarte n-are!
Bafta!

| dragutzakiss99 explică (pentru Adry05):

Pai nu stiu de la un timp nici nu prea mai are prieteni baiatul respectiv insa nu stiu eu m-am indragostit de el pentru ca era un baia etat de bun si cu toti vorbea frumos nu stiu ce sa zic si fosta prietena a fost cu el acum 1 an jumate a uitato insa nici macar nu mai vb cu mine ma ignora si prietena mea a incercat sa vb cu el insa el nici nu vrea sa o vada

| Adry05 a răspuns (pentru dragutzakiss99):

Atunci eu zic ca este prima varianta, chiar daca zice ca n-o mai place, mereu o sa existe un loc acolo undeva si pentru ea. De aceea alunga tot ce tine de ea.