| Camytza2003 a întrebat:

M-am indragostit nebuneste de un baiat.Acum si el imi zice ca ma iubeste. Faza e ca sunt prea timida sa ii spun si eu ca il iubesc si chestii deastea.Intrebarea mea este:cum scap de timiditate?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Ar trebui sa nu fii timida.Sa te gandesti ca daca este prietenul tau, trebuie sa ii spui si lui ca tii la el.Pentru ca va exista si timpul in care isi va pune o intrebare, aceea fiind(De ce nu-mi spune macar un "si eu")Asa ca daca macar fata in fata nu poti, incearca sa o spui cand scri.Ma gandesc ca poate vorbiti pe messenger sau facebook.Incearca sa fi sigura pe tine.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In acst caz este bine sa ramai timida: asa vei fi ocrotita sa spui prostioare.

| darriya a răspuns:

Nu mai bine ii arati decat sa-i spui "Te iubesc"? acest "te iubesc" imi pare atat de familiar si parca il intalnesc la tot pasul.

| Bianca72 a răspuns:

Am avut si eu asa problemaaaa, si a fooost greeeu sa scap de ea, fii tu insuti, fii libera.Ride,glumeste n-ai de ce sa fii timida! :***