| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de timiditate? M-am saturat sa fiu timida.

Răspuns Câştigător
| Psykmaster13 a răspuns:

Buna! Ca sa scapi de timiditate gandeste-te la un loc fericit, unul preferat de tine!

Iar daca vrei sa scapi de timiditate in fata mai multor oameni care sunt atenti numai la tine..imagineaza-ti pe toti in lenjerie intima! Stiu ca suna ciudat dar e o chestie psihologica si chiar merge!

Sper ca am fost de ajutor! Funda? happy

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Cu timiditatea pierzi multe lucruri.Asa ca incearca sa ai mai multa incredere in tine happy.

| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa nu te mai intereseze ce crede lumea despre tine.

| Axys a răspuns:

Cu trecere timpului o sa treaca happytimiditatea ta tu trebuie sa te stapanesti happy sa nu te gandesti la timiditate cand vb cu cineva sad nu esti singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor!

| Dєєa a răspuns:

Asta depinde doar de tine. Iti trebuie multa incredere in tine! Fii curajoasa.
Bafta!

| Panic4Free a răspuns:

Omori pe cineva.

Noh, glumeam! Trebuie sa te controlezi. Sa fii stapană pe situaţie.