| Anonim693748285916472 a întrebat:

Cum sa scap de timiditate si sa-i spun unei fete ca o iubesc?

4 răspunsuri:
| Sorryeees a răspuns:

Pai daca vrei sa ii spui asta unei fete, trebuie sa o cunosti mai de demult si sa fiti in relatii destul de bune. Gen sa va bagati in seama mai des. Si ar trebui sa te asigur ca macar te place daca nu vrei sa te bage in friendzone. Funda?

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Trebuie sa o spui fara sa te gandesti asa, pentru ca daca astepti peste 2 secunde deja in capul tau iti faci filme cu, cum ar fi daca m-ar refuza, ce fac daca? spui direct ca alta cale nu ai

| Mark2012012 a răspuns:

In viata, nu trebuie sa ai asteptari, pentru ca o sa fi dezamagit.(a). Lucrurile sunt asa cum sunt. Niciodata nu o sa stii dinainte ce se va intampla in viata ta. Analizeaza lucrurile din jurul tau fara sa devii influetata de acestea. Nu-ti creea idei dinainte, nu-ti creea scenarii inminte pentru ca s-ar putea sa nu fie asa cum te-ai asteptat tu, si o sa-ti para rau. Actioneaza, dar fara sa fii influentat sentimental.

| Pedocandy69 a răspuns:

Cu talent