| Sabatob a întrebat:

M-am înregistrat de curând pe badoo,deși am specificat că sunt hetero,îmi vizitează profilul, mă simpatizează și îmi trimit mesaje foarte mulți bărbați.Credeți că e normal? A mai pățit cineva la fel? Sau fac eu ceva care să le dea impresia că sunt gay? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Da, am patit-o eu, multi ma placeau si ma apelau. Este foarte normal, oamenii incearca, daca esti gay esti, daca nu nu, ca multi sunt dar nu scriu la orientare, tu nu faci ceva, ci te plac ei. Eu le spuneam politicos ca nu sunt asa, si aia e. Oricum era mult mai usor decat la fete, ma invitau la sex sau la rel serioasa asa f direct, fara figuri si altele, dar na, nu eram. Deci in loc sa te placa fetele..., asta este.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Mie mereu mi-a parut rau ca nu-s bi sau gay, imi era mult mai bine daca eram, aveam acces la sex si la relatie mult mai ok dar mai ales, cu barbatii ma inteleg mult mai bine ca, cu femeile, asa ca daca aveam si un gagic, nu era rau, dar nu-s asa si nu ma atrag din pacate. Nu stiu ce le e rusine la unii si s-ar ascunde daca erau! Femeia si barbatul chiar nu prea au multe in comun, nu e chiar un avantaj sa fiu constrans doar pe axa asta, trebuia macar sa fiu bi sa pot alege, deci nu e democratie e nazism asta. Luptam contra comunistilor dar nu vedem ala din noi. Ba chiar ni se pare normal asa, culmea. Adica aia care o duc mai bine sunt anormali, ce chestie..., ala bi poate alege categoria, e minunat!

| Willis a răspuns:

Nu te stresa, le răspunzi că nu ești gay, și gata. Ei așa încearcă cu noii veniți.

| dan93nba a răspuns:

Stai linistit! Acolo sunt tot felul de oameni. Sfatul meu este sa nu ii bagi in seama happy