| chiloţei a întrebat:

m-am intalnit cu un baiat de care imi place si a venit la mine acasa nu era nimeni.happysi am stat de vorba el pe fotoliu eu pe canapea pana la un moment dat el a venit langa mine si mi-a zis "da nu ma pupi"l-am pupat pe obraz si dupa aia el m-a sarutat.:-x:X:X:Xneam sarutat in continu si el ma atingea pe cur pe sani.si la un moment dat neam apropiat corpu meu lipit de a lui.si el tremura. nu stiu se excita?laughingmie mi-a placut:X:X:Xsarutarile luii:X:XX::X:-Xsi am simtit niste fiori asa in tot corpul dar tot oddata placut.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da poate era prima data cand facea asa ceva si avea putina tremureala ceea ce e logic pana se obisnuieste cu tine.

| Debb a răspuns:

Cred ca da, sau se abtinea de la alte chestii laughing

| noktambul a răspuns:

Foarte normal! Dar chiar in Postul Pastelui?!?!

| Broadband a răspuns:

Fain
trebuia sa profitati ca nu e nimeni acasa si sa faceti ceva nebuniilaughing

| MrsDraculescu a răspuns:

Da.

| Alex_1486 a răspuns:

Sau si-a dat drumu

| chiloţei explică:

Draga noktambul s-a intamplat de mult nu acum.laughing

cui sa ii dau funda ca nu stiulaughing

| chiloţei explică:

Nu am mai facut nimic dupatonguedoar ne-am sarutat

| HaDeS_9190 a răspuns:

In primul rand cati ani ai si cati ani are baiatul ala, poate fi din cauza ca e exitat dar poate asa crezi tu, si tu tremuri de fapt, Intrebare intrebatoare : Ati facut si altceva dupa?

| Steaua10 a răspuns:

Desigur se excita.Plus la asta el nu se astepta sa fii asa receptiva la insistarile lui, si poate a avut un mic soc.

| anamihaela a răspuns:

Ai grija ca o incurci, nu esti precauta