| tanasemadalina a întrebat:

Astazi am iesit pe afara cu o prietena de-a mea si inca un baiat.Pe drum ne-am intalnit cu fostul meu prieten si cand ne-am intalnit a pupat-o pe prietena mea pe obraz si ea i-a spus"sa o pupi si pe madalina"si el a raspuns"o pupam fara sa imi spui tu"si a dat sa ma pupe si eu nu am vrut, i-am spus sa ma lase in pace ca nu vreau.Se uita la mine si a lasat capul in jos, apoi peste 10 minute trebuia sa plece in casa si a venit la mine si mi-a spus"imi dat voie sa te pup" si eu ma uit la el si ii spun"bine, iti dau voie" si m-a pupat pe obraz.
Oare ce sa inteleg din gestul lui de astazi? mentionez ca niciodata nu zicea sa ma pupe atunci cand ne intalneamthinking

4 răspunsuri:
| Rts123123 a răspuns:

Te place, inca te place, inca vrea sa fie cu tine, inca vrea sa simta mangaierea ta si dragostea pe care tu eu ofereai.
Funda?:*?

| Hash001 a răspuns (pentru Rts123123):

Ai grija sa nu pici in a 2-a capcana, I warned ya.

| Rts123123 a răspuns (pentru Hash001):

Cumadica man?

| WALexandra a răspuns:

Mi se pare foarte dragut din partea lui, poate ar trebui sa vorbiti deschis despre ceea ce a fost intre voi..si ce ar putea sa mai fie. Si cine stie, poate te vrea inapoi. Asta daca si tu vrei. Bafta!:*