| alexmaestru123 a întrebat:

Buna TPU plz dau funda : eu mi-am facut o iubita eui 14 ani si ea 13 dar nu ne-am sarutat pana acu (azi eram in baia fetelor in pauza si vorbeam iar la un moment dat au venit aproape toata scoala sa vada)si am inchis usa (eram langa ea) neam uitat pentru 3 secunde in ochi apoi ea si eu neam apropiat buzele si apoi am deschis gura dar sarutul a durat cam 3 secunde sau 4 pentru ca doar am deschis gura i-am atins limba si neam mai pupat intr-un fel si neam imbratisat si am plecat iar ea a fugit in trun veceu repede si eu am plecat si nu stiu ce sa cred :?

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

A fost primul sarut? Pentru ca daca da, atunci nu-ti fa griji, a fost bine. O sa fie mai bine data viitoare. Ea e mica, si trebuie sa o iei cu incetinisorul...

2 răspunsuri:
| stefyttt a răspuns:

Pai e de bine, inseamna ca i-a placut si era foarte emotionata si nu stia ce sa mai faca asa ca a plecat, e bine tine-o tot asa

| Chuches a răspuns:

E.normal, aveam emotii mari fata, iar acum i e rusine probabil