| anonim_4396 a întrebat:

m-am jucat si eu cu prietena mea in zona vaginului cu penisul. Nu a avut loc penetrarea sau ejacularea! iar ea este virgina. Exista posibilitatea ca ea sa ramana gravida, datorita lichidului prespermatic?

Răspuns Câştigător
| GLu a răspuns:

Stai linistit, daca nu a avul loc penetrare ni sunt sanse sa fi ramas insarcinata. Nu am auzit sa se intample, (asta pentru a nu fi acuzat ca nu mam documentat). deci stai calm!

| Numecomun a răspuns (pentru GLu):

Ok happy multumescu mult pentru raspuns big grin si eu sunt 100% sigur ca nu se intampla nimic dar ea tot insista si este speriata big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate da.

Si o sa iasa un crocodil din ea. Data viitoare nu faceti nimic doar uitati-va unu la altul...100% nu o sa fie bortoasa. rolling on the floor

| Numecomun a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor foarte folositor raspunsul meriti 2 funde chiar laughing