| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, m-am masturbat cu banana si acum ma doare in partea dreapta cred ca ovarul, credeti ca o sa treaca?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

GARANTAT DA. In cateva zile va dispare orice senzatie de disconfort ai simti in acest moment. Sanatate!

| Mosotti a răspuns:

Trece sigur, nu e problema. Cumpara o jucarie din aia de la sex shop ca alea-s gandite pre asta, nu cu banana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de astea faci? Te spun la părinții tăi ce ai făcutlaughing

| Byb2001 explică (pentru anonim_4396):

Da )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Byb2001):

Ce îți mai plac bananele hehe boy big grin

| Curiozitatisexidie a răspuns:

Așteaptă câteva zile va trece de la sine.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cand sunt atatea "banane" anume destinate pentru sex, care abia asteapta sa fie folosite, tu o faci cu o banana-fruct. Asta inseamna profanarea naturii! laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este boy, ca are ovare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Stiu ce este, ești în urma rău dacă nu ști asta cu "hehe boy ".

| NotNamed a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Total de acord cu tine.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa sunt eu, mai de moda veche, mai inapoiat: mai spun si ceva mai glumet pentru cei care le inteleg.

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Da dar trebuei sa te dai cu o crema speciala pentru ovare

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Data viitoare ia capul de dus ca sa te simti si mai si.

| PaulCos a răspuns:

Fii mai cu mila! Iti va trece.