| queneen a întrebat:

Ma doare in partea dreapta si de la genunchi in jos (piciorul drept). Alte simptome nu mai am dar faza e ca eu am mai avut asa dureri de picior si e un fel de febra musculară si dureri in partea dreapta am mai avut dar eu cred ca e de la ovarul drept. Acum imi e sa nu am apendicita daca ma doare si in partea dreapta si piciorul de la genunchi in jos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| YouFoundTheDeveloper a răspuns:

Bună! Poți încerca să-ți instalezi aplicația Ada. Este un fel de doctor care utilizează AI. După simptomele tale este posibil să ai Apendicita Acuta, Pietre la rinichi, Chist Ovarian Rupt și trebuie sa mergi de urgență la doctor. Sper să te faci bine! Mergi la doctor!

| darrio2007 a răspuns (pentru YouFoundTheDeveloper):

Si aplicatia o vindeca, nu? Ce porcarie!

| YouFoundTheDeveloper a răspuns (pentru darrio2007):

Normal ca nu, doar îi va analiza simptomele.