| blurixe a întrebat:

Ultimele doua dati cand m-am masturbat am ejaculat foarte putina sperma, adica mai mult de 1 strop-2 nu. Sa mentionez ca sunt racit, tusesc seara cand ma culc foarte rau si am nasul infundat.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Trebuie s-o lasi mai moale...

| ionutzul31 a răspuns:

laughing))Hai ca asta a fost tare de tot...esti racit cobza si inca iti faci "frectie"? laughing)))

| qLoveSmileღ a răspuns:

Măi omule, tu nu poți lăsa masturbarea și când ești răcit? Ești un obsedat de ala? Asta dai tu de înțeles.Las-o mai moale, că ai timp de masturbare toată viața.

| Alexaia a răspuns:

Poate ai dat foarte des in ultima vreme.

| ExplainedSixinx a răspuns:

Nu te mai masturba atat de des... fa-o cu cap cel putin odata la 1 saptamana si de ejaculat o faci prea des de aia iti vine mai putin, nu-ti recomand sa o faci bolnav.

| MotoGP a răspuns:

Nu mai da des