| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ma ajutati cu o problema
prietena mea ia trimis prietenului ei un mesaj cu "cat timp ai vrea sa dureze relatia noastra?" iar el cand a citit mesajul de la ea i-a spus ca ea doreste sa se desparta de el. dar ea nu s-a referit la nimic doar l-a intrebat.nu vrea sa se desparta de el, nu are pe altcineva doar acum acum nu mai stie ce sa-i spuna prietenului ei ca el crede ca ea vrea sa se desparta de elsad

p. s. au impreuna 6 luni

ajutati-ma ce sa-i spun prietenei mele ca nu mai stiu ce sa-i spunsad

7 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

A fost o coincidenta, se pare temerile ei au devenit realitate, tu crezi ca el e prost nu a inteles mesaju?

| Crisstina a răspuns:

Ce intrebare. laughing data viitoare sa se invete minte sa nu mai puna astfel de intrebari. O relatie nu se programeaza. O relatie vine de la sine! Spune`i sa-i explice prietenului ei ce a vrut de fapt sa-i spuna cu intrebarea aia. Altfel. nu are cum

| paramore a răspuns:

Spune-i sa nu mai puna intrebari tampite ca isi face beleaua cu mana eiwinking

| Anileda a răspuns:

Ce intrebare mai frate...

| dnxbv a răspuns:

Ce intrebare idioata i-a pus

| andreea_1432 a răspuns:

straight face
pff.
intrebari idioatestraight face

| Gratiela_1968 a răspuns:

Ai putea sa o sprijini la inceput, apoi ii poti spune ca de la inceput ar fi trebuit sa-i spuna acestuia ca il iubeste si ca nu vrea sa se desparta si ca ea doar a intrebat. Mie mi s-a intamplat la fel numai ca noi am fost impreuna 10 luni.