| ZamA a întrebat:

Buna TPU ma ajutati cu o problema
prietena mea ia trimis prietenului ei un mesaj cu "cat timp ai vrea sa dureze relatia noastra?" iar el cand a citit mesajul de la ea i-a spus ca ea doreste sa se desparta de el. dar ea nu s-a referit la nimic doar l-a intrebat.nu vrea sa se desparta de el, nu are pe altcineva doar acum acum nu mai stie ce sa-i spuna prietenului ei ca el crede ca ea vrea sa se desparta de elsad

p. s. au impreuna 6 luni

ajutati-ma ce sa-i spun prietenei mele ca nu mai stiu ce sa-i spunsad

4 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Spune-i sa ii explice prietenului ei ca era doar kurioasa sa vada cat si'ar dori el sa tina relatia lor, ca sa vada daca are aceleasi ganduri serioase ca eawinking
funditabatting eyelashes?

| NoSwear a răspuns:

Imi pare f. rau de ea, doar ca nu trebuia sa ii trimita mesajul, adica, atunci cand am citit prima oara am crezut ca vrea sa se desparta de el, dar daca ea chiar nu vrea atunci poate sa ii spuna ca a fost o prietena de-a ei si ca a vazut mesajul doar atunci cand i-a zis prietena.si ma rog, puteti sa inventati ceva daca vreti sa salvati aceasta relatie, dar nu stiu ca daca ii zice o minciuna relatia va fi bazata numai pe minciuni, asa ca nu prea stiu ce ar putea sa mai faca. As mai avea o idee aceea fiind ca atunci cand se revad sa se sarute, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Presupun ca am fost de ajutor happy Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal puna la colt si sa-i tongue€==8winking

| andr3y1243 a răspuns:

Pai spune-i sa ii ceara scuze si sa ii explice situatia.