| CaTaLyN_3142 a întrebat:

Buna TPU :*! Ma cheama Catalin Cojocaru.
Si as vrea sa imi gasiti si mie nume misto de facebook si hi5.
Cine imi gaseste cele mai multe si bune o sa primeasca funditawinking
ex : cata, catutzu, kta, catalyn (doar atatea stiu care au legatura cu numele meu ) SPER SA STITI VOI MAI MULTE dar sa fie sh si cu numele cojocaru big grin
happyhappy:

8 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Pe hi5, dar mai ales pe facebook trebuie sa ai numele tau realhappy
mi se pare o "fita" o chestie aiurea. Catalin Cojocaru. e cel mai bine

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sulea Spataru.Ala din poza e luat din fata sau din spate?

| looolliika a răspuns:

Catalin --> Cata,Caty,Catalinel,Catalinu, Catanel, Linel(de la Catalinel.alintatura) si mai sunt diminutive
Succes. si sper ca ti-au placut. :*

hmm thinking ஐ♥ ♥ஐcatalin boy ஐ♥ ♥ஐ

| korynna_4355 a răspuns:

Dragul meu la facebook ar trebui sa ti pui pur si simplu Catalin Cojocaru pentru ca e un site mai serios decat hi5 si are cam toata lumea si esti mai usor de gasit. hi5 a expirat.

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Il are pe pedofilu de Gayber la avatar! Omoratil! Hua samantarule!

| CaTaLyN_3142 explică:

Va dau cateva exemple
cata cojocaru
catutzu cojocaru
catalyn cojocaru
atatea stiu eu
dar sper sa imi gasiti si altele in afara de cojocaru si catalin

| CaTaLyN_3142 explică:

Ma stiu ca numele meu real e cel mai bun dar doresc sa fie mai misto
pentru ca catalin cojocaru e prea banal
vreau ceva gen mai nou
ca sigur catalin cojocaru e nule meu pe face book
dar vreau sa fie cu alte litere decat astea

| elena_5758 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa iti pui numele tau real...adica Catalin Cojocaru...astfel celor care te cunosc nu vor intampina probleme in ceea ce priveste "gasirea" ta pe facebook.happy