| Mircea1112 a întrebat:

Am incercat sa imi dezvirginez prietena, nu am reusit, am introdus cam jumate penisul cu prezervativ si acesta s-a rupt, tot a durat 30 secunde era in perioada fertila, nu am ejaculat inainte nici in act, sa foloseasca pastila de a doua zi?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu daca nu ai ejaculat nu trebuie sa ia pastila

| MarianWLF a răspuns:

Daca sunteti amandoi incordati de la emotii nu exista excitare, bucurati-va de experienta nu o luati ca pe ceva stresant, daca prietena ta nu e relaxata nu se poate uda suficient si vaginul poate ramane strans, da ai citit bine, vaginul se poate strange daca ea nu e relaxata, fa-i preludiu inainte, nu cu degetul, coboara acolo jos ca stii ce ai de facut, nu va grabiti, da-i timp pana simti ca e suficient de uda apoi intra.

| Marius6883 a răspuns (pentru MarianWLF):

Am inteles, exista riscul sa fie insarcinata?

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de PRELUDIU nu ai auzit?
Cum naiba sa poti face sex cu cineva, daca tu nici macar nu i-ai facut preludiu ca vaginul fetei sa se relexeze, umezesca sis a poti intra cu usurinta si placere?

| Marius6883 a răspuns (pentru Violleta2022):

A fost si preludiu, ma poti ajuta te rog cu un raspuns am vazut ca ai experienta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marius6883):

1. Cumpara prezervative corecte, pentru penisul tau si pune-le intotdeauna inainte de a incepe partida sexuala!
Prezervativul se rupe dintr-un singur motiv: este mult prea mare pentru penisul barbatulyui, atunci se rasuceste pe penis pana se intind ela maxim si pocneste.
Deci, cumpara prezervative de numere mult mai mici ca sa stea foarte strans pe penis, fara sa faca cute sau pliuri, precum sta pielita de la salamul de sibiu, pe salam.

2. Fa un preludiu bun pentru fata, ca sa se excite si umezeasca foarte-foarte bine, obtinandu-i un orgasm clitoridian.

3. Abia dupa ce i-ai facut preludiul complet si fata este umeda si excitata maxim poti intra vaginal, fara sa te grabesti si sa incerci sa faci miscari delicate ca sa simta placere si fata.

| Marius6883 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok multumesc, sanse sa fie gravida?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marius6883):

Nu sunt sanse sa fie gravida, atata vreme cat nu ai ejaculat nici inaninte de partida sexuala si nici in timpul sexului.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ai ejaculat nici înainte de actul sexual și nici în timpul acestuia, nu sunt șanse sa fi ramas gravida.