| guiwenneth a întrebat:

Buna TPUhappy ma inteleg farte bine cu mama baiatului de care imi place si cumva reusesc sa petrec mai mult timp cu ea decat cu el(nu ca m-ar deranja).Eu am mai vorbit cu ea ca-mi place de un baiat si nu stiu ce sa fac si si ea ma mai intreaba cum stau cu dragostea dar nu stie ca-mi place de baiatul ei.sa-i spun sau nu?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te place da, asa poti sa afli mai multe despre el de la mama lui

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Atata timp cat ea te place, poti vorbi orice cu ea

| Resurrection a răspuns:

Poti sa ii spui, daca te place mama lui, cu siguranta iti va spune informatii despre el si va incerca sa te ajute.

| Adddaaa a răspuns:

Daca e o persoana asa de draguta cum ai spus sigur te va intelege si poate chiar te va ajuta. Daca si ei ii place de tine sigur nu o va deranja.Dar intrebarea e baiatul iti da de inteles ca te place?