| AnemonaP a întrebat:

Ma tot suna un baiat si ma intreaba daca ne intalnim ca el vrea. Dar a zis si prostii...Cred ca e baiatul de care imi place, ce sa-i spun ca sa stie ca stiu cine e? Funda
P. S. fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Spune-i ca daca vrea cu adevarat sa va intalniti si chiar te place, sa isi dezvaluie identitatea.

| stweety10 a răspuns:

Daca a zis prostii nu e baiat serios nu cred ca are intentii serioase. Spune`i direct cine crezi tu ca e, sa vezi ce zice, poate in final recunoaste.

| mony1994 a răspuns:

Eu cred ca stie ca iti place de el si tea sunat expre. poate vrea sa isi bata joc de tine. daca intr-adevar vrea sa va intalniti te mai cauta.sa nu cazi usor pentru ca va crede altceva despre tine. oricum baietii daca vor o fata iar aceea nu ii da atentie mai tare se incapataneaza sa o aibe.deci daca vrea sa iasa cu tine te mai cauta.nu ar trebui sa vorbeasca urat cu tine. nu ii mai da atentie. lasa-l sa te mai caute