| skiziiskiz a întrebat:

Fata 12 ani. iubesc un baiat enorm de mult.am fost cei mai buni prieteni.cam de o luna si jumate, el ma tot intreba de cine imi plc, dar eu nu i-am zis, pentru ca mereu era cineva prin preajma, nu numai noi doi.cam de o luna, e cu o fata, cu un an mai mica decat noi, dar cu aia a mai fost de 4 ori.si s`au tot despartit si acum iar sunt impreuna.eu il iubesc enorm! am o prietena, care le are cu psihologia, si cand i-am povestit despre asta si cat tin la el, mi-a zis ca asta e iubire de vreo 17-18 ani, nu de 12.si mai multi mi-au zis.adica daca ar fi in pericol, si daca cineva trebuie` sasi dea viata ca sa nu mai fie el in pericol, mias da`o fara sa stau p ganduri. EL acum stie ca il plac. e gelos daca vorbesc cu un alt baiat, daca il complimentez p altu, nu vrea sa am prieten, se tot baga pe langa mine, desii eu nul bag in seama, se tot baga si vn la mine si ma intreaba numa sa il observ.si l-am tratat cu indiferenta si p mess, m-a intrebat dc nu mai vorbim, daca sunt supy p el, si o zis :vai.de kn n`am mai vorbit...". colegele si prietenele imi spun ca ar putea fu cu aia, doar sa ma incerce, sa vada cat il plac... dar nu cred ca ar avea rost sa faca asta.doar stie ca il plac.azi-noapte am visat cu cel mai bun prieten al lui si i-am zis la baiatu` ala(ma inteleg fff bine cu baiatu` ala, si asta de acre imi plc e gelos raw raw,), si i-am zis azi la scoala si o zis ca o fost super, baiatu` de acre imi plc, la luat de colo sa nu imi mai faca curte(ala nu ma place, doar asa o zis). si l-am fugarit p prietenu baiatului de acre imi pcl si zice asta de acre imi plc: oooo, te fugareste prietenata? si azi s-a uitat la mine si a zambit asa de dulce. mi-a zis o prietena care la vazut.nu-l inteleg deloc? daca nu ma mai plc, cum sal recucerec.mentionez ca el m-a placut, mi-a zis vineri.si tot atunci m-a chemat pe la el.nu stiu daca in gluma sau in serios.cum sal recuceresc? il iubeeeesc enorm!

5 răspunsuri:
| Matei10 a răspuns:

Ai 12 ani si te gindesti la iubirea adevarata, sa stii ca prietena ta are dreptate esti prea mica. Daca iti place de iel spune-i-o.big grin e cel mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... tu spui ca l`ai tratat cu indiferenta pe mess sau nu mai stiu in ce cazuri. Nu cred ca ai procedat binetongue
daca spui ca el stie ca il placi si totusi e cu o alta fata, probabil ca lui nu`i place de tine sau icearca sa te faca geloasahappy
daca zici ca il iubesti atunci atara`i asta mai des i nu-l mai ignorahappy

SUCCES!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat - x ani. Pune mana pe o carte de gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si mie imi place de un baiat si e foarte frumos cam bate fetele da tot imi pllace
de el eu l-am pupat pe gura sa stii daca vrei sa te placa un baiat sai i trimiti o scrisoate ca eu i-am trimis la un baiat si sa an drogostit de mine fa si tu ca mine te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună sunt daniela și sunt o fată frumușică și drăguță și mie îmi place foarte mult de o prietenă și am o colegă frumoasă iubită...